Shadow

Jaką wybrać suknię ślubną?

Wybór sukni ślubnej to najważniejsza sprawa dla kobiety. Na długo przed planowanym terminem uroczystości rozpoczynamy poszukiwania tej wymarzonej i najpiękniejszej kreacji ślubnej. Bez znaczenia jest tutaj czy będzie ona krótka czy długa, biała czy w kolorze, najważniejsze, aby panna młoda w dniu ślubu czuła się w niej jak najpiękniejsza księżniczka świata.

Bardzo modne w ostatnim czasie są suknie z odkrytymi ramionami, z górą gorsetową i bardzo obfitym dołem. Najczęściej pojawiającym się kolorem jest oczywiście śnieżna biel, choć coraz częściej wybieramy również spośród kremowych, beżowych lub takich z łączonych kolorów. Nowością na ślubnym rynku modowym są suknie ślubne bardzo proste, które przypominają zwykłe sukienki. Takie idealnie sprawdzą się dla młodych dziewcząt i wówczas, gdy planujemy ślub w plenerze i bardziej na luzie. Wówczas elegancka i przyciężka kreacja byłaby wręcz nie na miejscu. I tutaj właśnie wkraczamy w sprawę najważniejszą, czyli dopasowanie stylu sukni do oprawy całego ślubu. Zatem gdy ślub i wesele będzie w charakterze tradycyjnym, w starej katedrze, a wesele na pięknej i eleganckiej sali balowej, to taka też musi być suknia. Piękna, długa, elegancka i bardzo wystawna. To przecież panna młoda ma wszystko i wszystkich olśnić w tym dniu.

Jeżeli jednak nasza uroczystość będzie skromna lub też nowoczesna, to kreacja panny młodej również powinna taka być.

Kolejną ważną sprawą przy wyborze sukni ślubnej jest również figura panny młodej, jej wiek i upodobania. Nie warto w tym ważnym dniu wkładać sukni, w której czujemy się źle i coś nam w niej nie pasuje. Zakładamy ją tylko dlatego, bo na manekinie w sklepie wyglądała wyjątkowo i wszyscy się nią zachwycają. Nie tędy droga, gdyż nikt nie chce czuć się niewygodnie i źle na własnym ślubie. Mamy wyglądać zachwycająco, czuć się kobieco i wyjątkowo.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.