Shadow

Jaka bluzka do czarnej spódnicy?

bluzka czarna spodnica

Czarna spódnica to podstawowy element każdej kobiecej garderoby bez względu na wiek. W odpowiednim zestawieniu, przyda się bowiem zarówno na wielkie wyjścia jak i na co dzień, czy do pracy. Zatem jeżeli nie masz swojej szafie takiej małej, czarnej spódniczki, to jak najszybciej wybierz się na zakupy.

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, czarna spódnica to niemal obowiązkowy element każdej kobiecej szafy. Pasuje do wszystkiego i można ją ubrać na każdą okazję. Jaka zatem bluzka pasuje do czarnej spódnicy?

Do czarnej spódnicy pasuje każdy kolor bluzki, a fason? Tutaj musimy się zatrzymać i zastanowić. Najpierw musimy się zastanowić nad fasonem naszej spódniczki i pod tym kątem dobierać fason bluzki. Jeżeli nasza mała czarna ma klasyczny, prosty, ołówkowy krój, to możemy pozwolić sobie na każde szaleństwo. Pasować tu będzie zarówno klasyczna koszula, jak i nowoczesny, szeroki sweter. Z kolorami też możemy zaszaleć, gdyż do czarnego pasuje wszystko. Musimy jednak uważać, aby kolor dopasować do swojego typu urody, do karnacji skóry i do okazji.

Jeżeli natomiast wybrałyśmy spódniczkę szeroką, kloszowaną, to musimy być nieco ostrożniejsze z górą. Zestawmy spódniczkę z prostymi bluzkami, bez szaleństw i dodatkowych ozdób. Ten typ spódniczki najlepiej będzie pasował dla młodych dziewczyn, szczupłych i niezbyt wysokich.

Przy kolejnych zakupach pamiętajmy o tym, że w każdej sytuacji najlepiej sprawdza się klasyka. Dlatego też w szafie każdej kobiety, bez względu na wiek, obok czarnej spódnicy musi znaleźć się biała koszula, proste jeansy i klasyczny żakiet. Mając je w szafie wyjdziemy z opresji nawet w szczególnych sytuacjach.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *