Shadow

Jak zyskać idealne brwi?

Coraz więcej osób boryka się z problemem osiągnięcia satysfakcjonującego wyglądu swoich brwi – a one właśnie mają przecież fundamentalny wpływ na wyraz naszej twarzy! Możliwych przyczyn takiego stanu jest wiele – od blizn pourazowych, przez problemy łysienia androgenowego, aż do nadmiernych ingerencji estetycznych dokonanych przed laty. Niezadowolenie z wyglądu własnych brwi może dotyczyć zarówno kobiet, jak i mężczyzn, w różnym wieku. Jak temu zaradzić?

Przeszczep brwi SAFERPrzeszczep brwi SAFER

Gabinet Anna Nocon Health&Beauty w Katowicach, wprowadził do swojej oferty ekskluzywny, bardzo innowacyjny zabieg, jakim jest przeszczep brwi wykonany przy użyciu francuskiego urządzenia SAFER! Zabieg gwarantuje w 100% naturalny, absolutnie trwały efekt.

Wskazaniami do przeszczepu mogą być między innymi: łysienie androgenowe, łysienie pourazowe oraz spowodowane stanami zapalnymi skóry, a także blizny pooperacyjne.

Przeszczep brwi - nowość
Dr Arkadiusz Dołba, wykonuje przeszczep brwi innowacyjnym urządzeniem SAFER

 

12 i 13 marca Gabinet Anna Nocon Health&Beauty zaprasza na pierwsze w salonie zabiegi u dr Arkadiusza Dołby, jedynego w Polsce certyfikowanego trenera przeszczepu włosów w technologii SAFER! Ta innowacyjna technologia pozwala uzyskać wyraziste i trwałe rezultaty w bardzo krótkim czasie.

Zabiegi wykonywane są w gabinecie Anna Nocon Health&Beauty w Katowicach, przy ul. Poleskiej 6. Zapisy przyjmowane są telefonicznie +48 695888895. Informacje również na www.annanocon.pl

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *