Shadow

Jak wzbudzić zazdrość w mężczyźnie?

zazdrosc

Choć zazdrość nie jest pozytywnym uczuciem, to jednak jej odrobina w każdym związku jest potrzebna. Zatem jak wzbudzić zazdrość w mężczyźnie?

Przede wszystkim dbajmy o swój związek i go pielęgnujmy. Po drugie dbajmy o siebie nie tylko od wielkiego wyjścia, ale również na co dzień. Pamiętajmy o tym, że mężczyzna jest wzrokowcem i choć szybko przyzwyczai się do naszego rozciągniętego, domowego dresu, to jednak z każdym dniem będziemy traciły w jego oczach na atrakcyjności.

Pamiętajmy o tym i zaskakujmy swojego mężczyznę to nową fryzurą, nowym makijażem czy strojem. Tylko mężczyzna, który szaleje na punkcie swojej kobiety, będzie też o nią zazdrosny. Dodatkowo gdy będziemy w każdej sytuacji wyglądać atrakcyjnie, to zauważy to nie tylko nasz mężczyzna ale również i inni. Na ulicy, w sklepie, będą rzucać nam ukradkowe spojrzenia i to właśnie nasz partner spostrzeże je pierwszy. Wówczas gwarantujemy, że będzie zazdrosny i to nie tylko troszeczkę.

W każdym związku, warto również co jakiś czas odpocząć od swojego towarzystwa, tak aby troszkę obie strony zaczęły za swoim towarzystwem tęsknić. Zatem ,co jakiś czas wybierzmy się z przyjaciółkami na kawę, a nasz mężczyzna niech spędzi miły wieczór w męskim towarzystwie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *