Shadow

Jak wydłużyć rzęsy?

Długie rzęsy to atrybut kobiecości. Zatem każda kobieta robi wszystko, aby takie właśnie posiadać. Niestety natura nie zawsze jest łaskawa i wiele kobiet ma słabe, jasne, krótkie i rzadkie rzęsy. Czy można coś zrobić, aby nasze rzęsy urosły i stały się długie i piękne jak z reklamy? Zastanówmy się jak wydłużyć rzęsy?

Niestety to od natury zależy, jakie będziemy mieć rzęsy. Sami możemy nieco poprawić ich kondycję, jednak nie sprawi to, że nagle staną się długie i gęste. Aby zatem stać się posiadaczką takich pięknych, kobiecych i długich rzęs, to musimy zastosować rozmaite triki. Przede wszystkim z pomocą nam przyjdą kosmetyki a najważniejszym z nich jest tusz do rzęs o działaniu wydłużającym. Najczęściej takie specyfiki zawierają silikon, który przyczepia się do naszych rzęs i tworzy sztuczną powłokę, która pogrubia i wydłuża rzęsy.

Dobrym sposobem jest również stosowanie zalotki, która wywinie nasze rzęsy i sprawi to, że będą wyglądać na nieco dłuższe. Innym sposobem na wydłużenie rzęs jest przyklejenie sztucznych kępek, jednak to najlepiej pasuje na wieczorne wyjścia, gdyż w świetle dziennym może wyglądać nieco sztucznie.

Oprócz tych sztucznych sposobów na wydłużenie rzęs warto również stosować na rzęsy odżywki, które poprawią ich stan, sprawią, że będą gęstsze i w lepszej kondycji. Idealnie sprawdzą się tutaj gotowe odżywki, które aplikujemy podobnie jak tusz do rzęs i dopiero wówczas nakładamy właściwy kosmetyk.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.