Shadow

Jak szybko schudnąć na diecie owsianej?

Każda z nas marzy o smukłej sylwetce i w tym celu poszukuje wciąż to nowych, idealnych diet, które sprawią, że nie tylko schudniemy w krótkim czasie, ale również utrzymamy wagę na dłużej i już nigdy nie będziemy się musiały katować cudownymi dietami.

Podstawą diety owsianej są znane nam wszystkim z dzieciństwa płatki owsiane, dla jednych zmora dla innych zaś prawdziwy przysmak. Bez wglądu na to, do której grupy należymy, to warto zastosować tę dietę, gdy potrzebujemy szybko schudnąć kilka kilogramów. Dzięki tej diecie możemy schudnąć nawet kilogram w jeden dzień trwania diety, jednak należy pamiętać o tym, że zalecane jest ze względów zdrowotnych, aby stosować ją tylko jeden dzień w tygodniu. Zatem w ciągu miesiąca możemy bez zbędnych wyrzeczeń schudnąć na niej około 4 kilogramów.

Płatki owsiane posiadają dużo błonnika, dlatego też jedząc je przez cały dzień osiągniemy efekt przeczyszczenia organizmu i tym samym utratę wagi. Konieczne jednak jest przy tej diecie picie dużej ilości wody oraz jedzenie płatków z produktami mlecznymi, może to być niskotłuszczowe mleko lub jogurt naturalny. Gdy osiągniemy już oczekiwaną wagę, to warto wyrobić sobie nawyk codziennego jedzenia płatków owsianych w ilości dwóch do trzech łyżeczek dziennie. To usprawni procesy trawienne w organizmie i sprawi, że nie będziemy mieć już kłopotów z nadmiarem kilogramów.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *