Shadow

Perfumy na odchudzanie

Wydawać by się niektórym mogło, że w odchudzaniu było już wszystko: od cudownych diet, poprzez magiczne tabletki odchudzające a na ziołach i rozmaitych zestawach ćwiczeń kończąc. Koncerny farmaceutyczne, dietetycy, trenerzy, wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to wymyślniejszych środków, które sprawią, że schudniemy łatwo, szybko, przyjemnie i bez wysiłku. Czy jest to jednak możliwe?

Otóż jedna z francuskich firm twierdzi, że jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy pachnieć i się chudnie. A to za sprawą magicznych perfum o równie tajemniczej nazwie: Prends- moi, które to od razu, gdy weszły na rynek, stały się hitem wśród wiecznie odchudzających się kobiet. Czy działają? Wystarczy kupić, spryskać się i pachnieć. Przecież nic nie tracimy a zyskać możemy wiele.

Teza potwierdzająca skuteczność takich perfum jest całkowicie zasadna. Wielokrotnie były przeprowadzane badania na kobietach stosujących te perfumy i wykazywały one, że u ponad 70 % testowanych kobiet wzrosło znacznie samopoczucie i poczucie własnej wartości. To z kolei według producenta perfum sprawia, że mniej jemy, rzadziej sięgamy po niezdrowe przekąski i chętniej się ruszamy. To wszystko sprawia więc, że chudniemy bez większych wyrzeczeń i czujemy się atrakcyjne.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *