Shadow

Jak stworzyć prezent – pamiątkę?

doneprezent1

Prezent nie tylko może być niespodzianką, ale może stać się pamiątką, dzięki której obdarowana osoba będzie mogła przypominać sobie o swojej ważnej okazji oraz o tej osobie, od której otrzymała wyjątkowy podarunek. Jak wobec tego stworzyć wyjątkowy prezent – pamiątkę?

Prezent będący jednocześnie pamiątką musi być wyjątkowy, dlatego też nie warto wybierać upominków uniwersalnych, które są wprawdzie praktycznie zawsze udane, ale z kolei nie są oryginalne. Powinien być związany z daną osobą, a najlepiej łączyć obdarowanego z osobą dającą upominek, aby przywoływać przyjemne wspomnienia, gdy tylko weźmie się go do ręki.

Pamiątkowy prezent można przygotować samodzielnie. Można również zdecydować się na zakupienie upominków gotowych. Prezentujemy najciekawsze propozycje, które warto wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu unikatowych podarunków!

Mozaika ze zdjęć

To kapitalny wybór na różne okazje – mozaika ze zdjęć stworzona z fotografii dotyczących osoby, która ma otrzymać taki podarunek. Można też wybrać zdjęcia ze wspólnych wakacji. Możliwości są naprawdę różnorodne.

Taka mozaika ze zdjęć może być przygotowana własnoręcznie, ale również można ją zamówić w wielu sklepach, na przykład w mygiftdna.pl. W tym przypadku można dostarczyć swoje fotografie, z których ma być wykonana. W mygiftdna.pl można zamówić mozaiki różnych typów z dostawą wprost do domu.

Personalizowane kieliszki karafka

To kapitalny pomysł dla osób lubiących wino czy whisky. Zamiast kupowania zwykłych kieliszków i innego szkła, można zdecydować się na zakupienie tych personalizowanych, z imieniem właściciela. Alternatywnym wyborem może być kubek z personalizacją.

Biżuteria z grawerunkiem

To pomysł nie tylko dla kobiet, ale również i dla mężczyzn. Piękna biżuteria z ozdobnym grawerunkiem, na przykład ważną datą, inicjałami czy życzeniami może być także wyjątkową pamiątką.

Pierścionek, bransoletka, wisiorek to tylko kilka propozycji, ponieważ można znaleźć również wiele innych upominków z możliwością grawerunku. Alternatywny pomysł na prezent – pamiątkę to grawerowany breloczek czy długopis.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *