Shadow

Jak sobie radzić z nudą w związku?

nuda

Aby partnerzy przeżyli ze sobą długie lata w szczęśliwym związku, to muszą o niego regularnie dbać. Pary z długoletnim stażem twierdzą, że tylko obustronna, długotrwała praca nad związkiem każdego dnia sprawi, że w związku ni zapanuje nuda, która wcześniej czy później go zniszczy.

Jak sobie radzić z nudą w związku?

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, dlaczego w ogóle jesteśmy razem. Kochamy się, pożądamy, tworzymy rodzinę i wychowujemy dzieci. To bardzo trudne pogodzić ze sobą te sprzeczne role. Przecież musimy być jednocześnie czułymi mamuśkami i seksownymi kochankami. Jest to jednak możliwe wówczas, gdy będziemy o tym pamiętać, na co dzień.

Warto co jakiś czas podrzucić dzieci na weekend do dziadków i spędzić go tylko we dwoje. Zaplanujcie wtedy wyjście do restauracji, na zabawę, a wieczorem zafundujcie sobie erotyczne przeżycia niekoniecznie w swojej sypialni. Pamiętajcie o tym, że tylko urozmaicanie życia sprawi, że nie znudzicie się sobą.

Dobrym pomysłem są również małe niespodzianki, które robimy sobie nawzajem. Nie muszą to być zawsze prezenty, wystarczy jakiś pikantny sms do męża, który jest w pracy, czy pozostawienie miłej wiadomości w skrzynce mailowej. Kwiaty, czekoladki i drobne upominki zupełnie bez okazji, to również akcenty, które podtrzymają temperaturę związku i nie pozwolą wkraść się nudzie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *