Shadow

Jak prawidłowo dobrać rozmiar biustonosza?

Woman Measuring Her Bra Size With Tape Measure

Takie pytanie bez wątpienia zadają sobie wszystkie kobiety, którym zależy na tym, by wyglądać pięknie w każdej sytuacji. Bielizna jest w końcu jednym z ważniejszych atrybutów kobiecości, i to niezależnie od tego, ile dana kobieta ma lat.

Dlatego ostatnio sporą popularnością cieszy się  brafitting jako sztuka trafnego doboru biustonoszy. Najważniejszą zaś zasadą w brafittingu jest to, aby dobrze zmierzyć obwód. To w końcu na obwodzie opiera się aż 80% ciężaru biustu. Jeśli jest więc on za luźny to nie utrzyma biustonoszu we właściwym miejscu.

Jak zmierzyć obwód?

Żeby dobrze zmierzyć obwód należy zmierzyć się bardzo ciasno na wydechu pod biustem, odejmując od wstrzymanego oddechu 5 cm, a później zaokrąglić wynik w dół. To właśnie prawidłowa szerokość stanika. Osoby szczuplejsze powinny pamiętać, że niewielkie zaniżenie obwodu spowoduje u nich mocniejsze utrzymanie biustu na żebrach, z kolei osoby grubsze muszą wiedzieć, że to zaniżenie wartości jest dla nich tym ważniejsze.

Dobór miseczki

Kolejno, ważny jest wybór miseczki. Rozmiar ten to różnica pomiędzy obwodem mierzonym pod biustem, a obwodem w biuście. Tutaj istotny jest wybór większego rozmiaru. Jedynie bowiem wtedy piersi nie będą „wędrować” na plecy, czy też wylewać się górą i tworzyć charakterystyczne fałdki pod pachami. Trzeba więc tak dobrać fason, by fiszbiny nie wbijały się w pierś. Generalnie, należy pamiętać, że podstawą jest dobrze zmierzony obwód. To na nim będzie utrzymywać się ciężar piersi, a nie jak powszechnie – i mylnie – twierdzi się, że na ramiączkach.

Sklep zwiększający atrakcyjność kobiet

Sklep internetowy Nevershy jest pierwszym sklepem w Polsce, w którym można uzyskać profesjonalną pomoc związaną z doborem biustonosza. Brafitting, ponieważ tak się właśnie nazywa ta dziedzina jest coraz modniejszy w naszym kraju. A to właśnie w tym sklepie można uzyskać fachową poradę z tego zakresu. Kobiety mogą dzięki temu czuć się bardziej komfortowo oraz wyglądać atrakcyjniej dla swoich partnerów. Same na pewno poczują się pewniej, jeśli zdecydują się na wybór bielizny idealnie podkreślającej ich atuty. Klientki sklepu Nevershy mogą nie tylko dowiedzieć się najważniejszych informacji związanych z tym, jak dobrać biustonosz, ale i do wyboru będą mieć opcję taką jak „Chat Brafitting” pod hasłem: „Porozmawiajmy o biuście”. Przedstawicielki płci pięknej świadome swojej kobiecości powinny więc zdecydować się na skorzystanie ze świadczeń, jakie będą mieć tam do wyboru.

Kobieta atrakcyjna – kobieta odpowiednio ubrana

Kobieta atrakcyjna to taka kobieta, która świadoma jest wszystkich swoich walorów. Niejednokrotnie panie z mniejszym, czy też z obfitym biustem mają problem z tym, by dobrać dobrze bieliznę. Poznanie podstawowych zasad brafittingu jest niezbędne do tego, by nie mieć więcej takich trudności. Nie jest to trudna do nauczenia sztuka, jednak z pewnością dzięki niej kobieta będzie o wiele bardziej zadowolona z tego, jak prezentuje się na co dzień. Dlatego dobrze, że istnieje sklep Nevershy.pl. Dzięki niemu Polki stają się atrakcyjniejsze. 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *