Shadow

Jak poprawić uśmiech – sposoby na korektę zębów.

seoul-336168_1280

Mówi się, że piękny uśmiech to gwarancja sukcesu – czy to w życiu prywatnym, czy w biznesie. Uśmiech to jednak nie tylko odpowiednia szminka na ustach, ale także i zęby. Śnieżnobiałe zęby bez szpar pomiędzy nimi to marzenie każdej kobiety, a nawet sporej ilości mężczyzn. Jak poprawić koloryt zębów oraz odległość pomiędzy nimi?

Sposobów jest kilka. Do najprostszych, ale też i mało skutecznych należą pasty wybielające zęby oraz gumy do żucia. Mogą one nieco pomóc w usuwaniu odbarwień, ale bardziej takich bieżący zaraz po wypiciu kawy, aniżeli takich trwałych. No i na pewno nie pomogą one na szpary między zębami.

Sposobem numer dwa jest wybielanie i noszenie aparatu ortodontycznego. Wybielanie to zabieg dość kosztowny i trzeba liczyć się z tym, że zęby staną się wrażliwsze. Aparat ortodontyczny pomoże zaś zniwelować odstępy między zębami, ale również jest to dość droga sprawa, no i nie czarujmy się – druty na zębach nie wyglądają zachęcająco.

Jest jednak alternatywa, która znakomicie radzi sobie zarówno z problemem pożółkłych zębów jak i ze szparami między nimi. Alternatywą tą są licówki porcelanowe. Co to takiego?

Licówki porcelanowe to specjalne nakładki na zęby, zrobione z bardzo cienkiej porcelany i mocowane do zębów na specjalnym kleju dentystycznym. Znakomicie maskują szpary między zębami, poprawiają kształt zębów, ich wielkość, a także maskują wszelkie ubytki. Najważniejsze jednak to to, że szybko można mieć dzięki nim śnieżnobiałe zęby.

„Ogromną zaletą licówek porcelanowych jest to, że są wytrzymałe oraz bardzo odporne na odbarwienia. Jeśli tylko będzie się dbać o odpowiednią higienę jamy ustnej to perłowym uśmiechem można cieszyć się wiele długich lat.” – mówi specjalista z kliniki SOBOTA House Of Dentistry, która oferuje licówki porcelanowe poznań. Ponadto odpowiednio dobrane i wykonane licówki wyglądają bardzo naturalnie i nie odczuwa się żadnego dyskomfortu podczas ich noszenia.

Minusem licówek porcelanowych może okazać się ich cena. Jednak jak policzy się wybielanie, które nie raz trzeba powtarzać, aparat ortodontyczny, itp. to suma już nie jest wcale taka duża. Jeśli chce się szybko i skutecznie zrobić korektę uzębienia to licówki porcelanowe są strzałem w dziesiątkę.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *