Shadow

Jak odżywić zniszczone włosy preparatem Vitapil®

vitapil-4

Twoje włosy potrzebują stałej pielęgnacji i troski przez cały rok, jednak są takie momenty, kiedy o nich zapominasz i nieco je zaniedbujesz. Może zdarzyć się, że przez takie lekkomyślne działanie doprowadzisz do zniszczenia włosa. Naprawienie struktury włosa nie jest łatwe, za to przede wszystkim czasochłonne, ale możliwe.

Wizyta u fryzjera

Pierwszym z nich jest udanie się do fryzjera i obcięcie możliwie jak największego pasma końcówek, które się rozdwoiły lub złamały. Dzięki temu banalnemu zabiegowi odżywienie włosów stanie się dziecinnie proste. Inną rzeczą jaką możesz jeszcze zrobić przed samą kuracją, jest zastosowanie maseczki lub odżywczych olejków. Tak przygotowana możesz przystąpić do kuracji.

Co należy wiedzieć o preparacie VITAPIL®

VITAPIL® to preparat dostępny w dwóch różnych opcjach – w tabletkach i w lotionie. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się używać obu środków na raz, czy tylko jednego z nich.

VITAPIL® w tabletkach

VITAPIL® w tabletkach to profesjonalny preparat, opracowany przez ekspertów. Składa się z mieszkanki 16 aktywnych składników. Bazuje głównie na bambusie, który zawiera aż 75% krzemu (to aż 5 razy więcej niż skrzyp), dzięki czemu włosy stają się mocniejsze. Innym bardzo ważnym składnikiem jest biotyna, która przyczynia się do utrzymania metabolizmu energetycznego, przez co przyspiesza się tempo wzrostu włosa. Ponadto składnik ten nadaje włosom zdrowy wygląd oraz reguluje bilans między przyrostem a wypadaniem włosów. Oprócz tego zawiera składniki takie jak:

 • Kwas pantotenowy, który korzystnie wpływa na wygląd włosów
 • Niacynę (witamina PP), która to przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania skóry głowy, co jest bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju włosa.
 • Żelazo, dzięki któremu mogą zachodzić właściwe podziały komórkowe w mieszkach włosowych
 • Cynk, który jest ważnym składnikiem mineralnym, odpowiedzialnym za zdrowy wygląd i wzrost włosów
 • Jod, wpływający na utrzymanie zdrowej skóry głowy
 • Miedź, która zapewnia odpowiednią pigmentację włosów. To znaczy, że dzięki temu pierwiastkowi włosy nie tracą swojego koloru i nie matowieją.
 • Kwas foliowy i witaminę B12, oba te składniki biorą udział w podziałach komórkowych mieszków włosowych
 • Mangan, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej

Bogaty skład VITAPILU® zapewnia skuteczne i złożone działanie. VITAPIL® działa od wewnątrz organizmu na łodygę i cebulkę włosa, a także na gruczoły łojowe. Aż 94,7% osób po zastosowaniu VITAPIL® zaobserwowało, że włosy wypadają w mniejszym stopniu lub całkowicie przestały wypadać, wyraźnie się wzmocniły, a co więcej zwiększyła się ich grubość, zaczęły szybciej rosnąć i pojawiły się nowe włosy typu „baby hair”. To niesamowite, że jeden preparat może przyczynić się do poprawy stanu włosów, w tak wielu aspektach. VITAPIL® dostępny jest w formie tabletek, w opakowaniach po 30 i 60 tabletek. Zaleca się przyjmowanie jednej tabletki, raz dziennie, razem z posiłkiem, przez co najmniej okres dwóch miesięcy. Nie jest to duży wysiłek, a może znacznie poprawić stan Twoich włosów.

VITAPIL® PROFESJONALNY LOTION

VITAPIL® występuje też w postaci lotionu. Jest to specjalistyczny preparat opracowany na bazie substancji odżywczych oraz aktywnych składników roślinnych. Korzystny wpływ tego środka na włosy i skórę głowy został potwierdzony naukowo. Przeznaczony jest dla osób, które mają suche i łamliwe włosy, a pragną je nawilżyć, odżywić oraz sprawić, żeby były przyjemne w dotyku. Preparat można stosować codziennie, bez ryzyka podrażnień. Co więcej przyjemnie pachnie i już po kilku dniach zaobserwujesz znaczną zmianę. Jak działa VITAPIL LOTION? Sprawia, że włosy rosną szybciej, nawilża zarówno skórę głowy jak i całe włosy, odżywia je, nabłyszcza i regeneruje, oprócz tego cebulki włosów się wzmacniają. Co składa się na ten fantastyczny preparat o tak wszechstronnym działaniu.

 • Kompleks 2-HGS (Hair Growth Stimulation), czyli inaczej mówiąc arginina i witamina B3. Kompleks ten umożliwia dostarczenie substancji odżywczych, zawartych w preparacie do cebulki włosa. Wpływa też na prawidłowe ukrwienie skóry głowy.
 • Panthenol to inny ważny składnik lotionu, który przenika w głąb skóry głowy i struktury włosa. To właśnie on jest odpowiedzialny za nawilżenie.
 • Biotin complex jest kolejnym kompleksem, składającym się tym razem z biotyny i substancji, dzięki której biotyna lepiej przenika w głąb skóry głowy i włosów. Chroni włosy przed nadmiernym wypadaniem i przetłuszczaniem się.
 • Keratyna, która jest bardzo zbliżona do naturalnej kreatyny, występującej w naskórku i korze rogowej włosów. Odpowiedzialna jest za regenerację włosa.
 • Proteiny jedwabiu, które zapewniają włosom połysk
 • Bambus, który jest bogatym źródłem krzemu, wzmacniającego włosy

VITAPIL LOTION zaleca się stosować codziennie, po umyciu i wysuszeniu głowy ręcznikiem. Już niewielka ilość nakładana codziennie na skórę głowy zdziała cuda. Warto wiedzieć, że najskuteczniejsze działanie osiągniesz po zastosowaniu zarówno preparatu VITAPIL® w tabletkach, jak i VITAPIL PROFESJONALNY LOTION.

Zadowoleni użytkownicy

Jeśli atrakcyjny skład, złożone działanie i praktyczność produktu nadal Cię nie przekonują, to warto wspomnieć, że ponad 90% klientów jest zadowolonych z zakupu preparatu VITAPIL®. Poznaj niektóre ze statystyk:

 • 91,1% badanych kobiet zauważyło korzystne zmiany w kondycji skóry głowy i włosów
 • 94,7% osób po zastosowaniu preparatów VITAPIL® tabletki oraz VITAPIL Profesjonalny Lotion zaobserwowało, że włosy: wypadają w mniejszym stopniu lub przestały wypadać, wyraźnie wzmocniły się, zwiększyła się ich grubość, szybciej rosną oraz pojawiły się nowe włosy tzw. „baby hair”.
 • Ponadto 76,2% kobiet zaobserwowało, że włosy przestały się kruszyć i rozdwajać, a także zmniejszyło się przetłuszczanie skóry głowy. Testerki zaraportowały również, że pierwsze efekty kuracji pojawiły się już po tygodniu od rozpoczęcia stosowania produktów.
 • Na zakończenie badania 97,5% osób zadeklarowało, że poleci produkty VITAPIL® innym osobom, które mają problemy ze zdrowiem i kondycją włosów.

Powyższe dane pokazują, że VITAPIL® to niesamowity preparat, który znacznie przyczynia się do poprawy stanu skóry głowy i włosów. Podjęcie kuracji może być bardzo dobrym pomysłem, ale pamiętaj, że na każdego dana substancja działa inaczej. Dlatego jeśli od razu nie zauważysz efektów, nie zrażaj się, tylko uzbrój się w cierpliwość. 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *