Shadow

Jak łatwo przestylizować wnętrze.

kwiaty01_twojainspiracja_pl

fot: twojainspiracja.pl

Gdy znudzi się nam wystrój naszych  czterech kątów, warto dokonać pewnych zmian. W takim przypadku nie musimy planować generalnego remontu, który wiąże się przeważnie ze sporymi wydatkami. Wystarczy, że przestylizujemy wnętrze. Taka metamorfoza nie nadwyręży naszego portfela, a dzięki kilku prostym zabiegom możemy uzyskać naprawdę niesamowite efekty. Jak to zrobić?

Jest wiele sposobów na dokonanie nieskomplikowanych zmian. Jednym z nich jest wykorzystanie do dekoracji wnętrz naklejek ściennych. Jest to bardzo proste rozwiązanie, które zapewnia kapitalny efekt końcowy. Dodatkowym plusem jest to, że montaż nie zajmuje dużo czasu, a dekoracja jest trwała i estetyczna. W sklepie internetowym www.twojainspiracja.pl znajdziecie wiele interesujących naklejek na ścianę. Wszystkie wzory to autorskie pomysły, które z pewnością nadadzą Waszym wnętrzom zupełnie nowego charakteru.

„Bardzo łatwy montaż, podczas którego nie ubrudzimy siebie oraz niczego wokół sprawia, że jest to ciekawa alternatywa dla szablonów malarskich. Przyklejanie średniej wielkości naklejki trwa około 15-20 minut, a w efekcie końcowym otrzymujemy trwałą dekorację, która z pewnością odmieni każde wnętrze.”

– podpowiada Krzysztof Olszewski z manufaktury TwojaInspirajca.pl

cytat_01_twojainspiracja

fot: twojainspiracja.pl

Wnętrza, które nam spowszedniały możemy z powodzeniem przestylizować na takie, które zachwycą nas oraz naszych gości. Pomysłów na przemianę jest na prawdę wiele. W salonie doskonale odnajdą się motywy roślinne, napisy motywacyjne oraz nasze ulubione cytaty. Sypialnię możemy przyozdobić kunsztownymi ornamentami oczarowującymi swoją formą, a w pokoju dziecka integralnym elementem mogą stać się wesołe miarki wzrostu, dzięki którym będziemy obserwować jak szybko nasze dzieci rosną. Dzięki naklejkom na ścianę możemy w łatwy sposób stworzyć  nową, zupełnie odmienioną stylizację.  Duża ilość kolorów do wyboru, wiele przeróżnych rozmiarów oraz kolekcja nietuzinkowych wzorów, te cechy stwarzają nam ogromne pole do popisu. Tylko od nas zależy jak będzie wyglądał nowy oryginalny „look” w naszym wnętrzu.

koty_zestaw_01_naklejka_na_sciane_twojainspiracja_pl

fot: twojainspiracja.pl

trawa01_twojainspiracja_pl

fot: twojainspiracja.pl

places_to_go-twojainspiracja_pl

fot: twojainspiracja.pl

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *