Shadow

Gdzie kupić buty – Hurtownia butów Zephyr

141164118933460700

Zephyr to hurtownia butów prowadząca sklep internetowy i hurtownię stacjonarną w Wólce Kosowskiej pod Warszawą. Oferta jest bardzo bogata i obejmuje buty dziecięce, damskie i męskie wszystkich fasonów i krojów na każdy sezon. Niewielkie paczki to powód do zainteresowania także małych sklepów i odbiorców prywatnych.

Dla niej

Hurtownia Zephyr oferuje obuwie damskie w różnych rozmiarach, fasonach i stylizacjach sezonowych. W asortymencie znajdują się baleriny, klapki, sandały, czółenka, kozaki, sztyblety i każdy inny fason, o jakim tylko możesz pomyśleć. Oferta jest utrzymywana w dużym zróznicowaniu przez cały rok, ilość wzorów idzie w grube tysiące. Zephyr oferuje hurtowy zakup butów letnich i zimowych, które importuje bezpośrednio od producenta, dzięki czemu może zaoferować bezkonkurencyjne ceny na rynku. Wszystkie buty pochodzą od oryginalnych producentów i są wykonywane bardzo starannie, dzięki czemu sprzedaż ich w nawet bardzo dobrych salonach obuwniczych przyniesie tylko dodatkowe dochody.

Dla niego

W ofercie butów męskich znajdują się półbuty wizytowe, codzienne, buty sportowe i nie tylko. Asortyment jest dobrany tak, aby kompletnie wyposażyć każdy sklep obuwniczy w buty, jakie chciałby mieć każdy mężczyzna. Zephyr importuje obuwie bezpośrednio od producentów, dlatego ceny są najniższe z możliwych. Jednocześnie dużą wagę przykłada się tu do jakości sprzedawanego obuwia, dzięki czemu możecie Państwo być pewni, że w waszych sklepach pojawią się tylko dobre jakościowo produkty.

Dla dzieci

Buty dziecięce to oferta, która została skonstruowana po to, aby zaspokoić potrzeby, oczekiwania i gusta także najmłodszych. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów, buty dziewczęce i obuwie chłopięce sprzedawane w hurtowni Zephyr jest najodpowiedniejsze dla młodych odkrywców, których aktywność dorównuje jedynie niespożytej energii. Również dzieci mogą dzięki hurtowni Zephyr znaleźć obuwie dosłownie na każdą okazję – oferta jest dostosowywana do aktualnego sezonu i zgodna z bieżącymi trendami mody dziecięcej.

Hurtownia butów Zephyr w Wólce Kosowskiej

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *