Shadow

Fototapety w pokoju dziecięcym. Wprowadź maluszka w świat baśni.

urocza-fototapeta-do-niemowlecego-pokoju-produkt-1-409-z-firmy-komar

Fototapety dedykowane dzieciom cieszą się coraz większym powodzeniem. Czarują kolorami, zaskakują wyrazistością detali, występują w ogromnej liczbie wariantów, dzięki którym dziecko może wybrać wzory, które podobają mu się najbardziej? Jest jeszcze za małe? Bez obaw, z pewnością doskonale je wyręczysz.

Puchatek, Mickey i Frozen

Producenci fototapet dziecięcych idą z duchem czasu, równocześnie jednak nie rezygnują z klasyki. Dziecięce pokoje mogą ozdobić zatem zarówno rozbrykane minionki czy piękne księżniczki z Krainy Lodu, jak również przyjaciele mieszkający w Stumilowym Lesie lub Pies Pluto z uśmiechniętym właścicielem. Dziecko będzie miało w czym wybierać, bo ulubieni bohaterowie pojawiają się zazwyczaj przynajmniej w kilku odsłonach. A co, jeśli wybieramy fototapetę do pokoju różnopłciowego rodzeństwa? Można skorzystać z tzw. uniwersalnych wzorów, które spodobają się zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Inne kompromisowe rozwiązanie to wybór dwóch fototapet o mniejszych wymiarach. Syn i córka na pewno będą usatysfakcjonowani.

czarodziejski-swiat-wrozek-zachwyci-wszystkie-male-dziewczynki-fototapeta-4-416-z-firmy-komar

Produkty o wysokiej jakości

Warto dobrze przyjrzeć się wybranej fototapecie, sprawdzić, czy cechuje ją odpowiednio wysoka jakość. Ważne są także odpowiednie atesty, które zaświadczają o zachowaniu najwyższych standardów i norm bezpieczeństwa przy wykonywaniu produktu.

– Nasi Klienci coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na kolorystykę fototapet i tapet, ale również na ich jakość oraz dokumentację, która poświadcza, że są to produkty bezpieczne – wyjaśnia konsultantka sklepu internetowego tapetuj.pl – dlatego oferujmy im wyłącznie produkty cenionych firm, takich, jak na przykład Komar.

Wysoka jakość fototapet świadczy również o ich bardzo dobrej trwałości. Rozbrykane dzieciaki potrafią być bardzo pomysłowe, o czym wiedzą nie tylko rodzice.

Instrukcja przyklejania fototapety

niezwykly-swiat-morskiego-krolestwa-fototapeta-4-463-firmy-komar

Przyklejenie fototapety na ściany nie wymaga pomocy fachowca, choć oczywiście możemy zlecić mu to zadanie. Pierwsze sprawa to odpowiednie oczyszczenie podłoża, usunięcie starej tapety czy zaszpachlowanie ubytków. Arkusz należy posmarować klejem (zazwyczaj dołączonym do fototapety), a następnie delikatnie przyłożyć do ściany. Niedużym wałkiem prostujemy niewielkie zgrubienia. Resztki kleju należy usunąć samodzielnie, używając w tym celu wilgotnej gąbki.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *