Shadow

Emotions de LAMBRE

IMG_8925

Otrzymałam do przetestowania zapach L’espoir z zestawu Emotions de LAMBRE no i pragnę podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami. Dowiedziałam się, że perfumy są dostępne w zestawie 5 sztuk po 8 ml każda. Rozkoszny żółty, miłosny czerwony, spokojny przezroczysty, wpadający w euforię fioletowy i zielony – nadzieja, stanowią niezwykle ciekawą propozycję. Sama otrzymałam możliwość przetestowania ostatniego z nich. Pierwsze wrażenie po otwarciu perfuma – bardzo przyjemny, pudrowy lekko słodkawy i ciepły zapach. Wyczuwam nutę kwiatową i jakby cytrusową? Ciężko mi określić, dlatego czas wgłębić się w jego skład.

Okazuje się, że kompozycja perfuma jest kwiatowo-pudrowa. Nuta głowy składa się z bergamotki i czarnej porzeczki. Nuta serca to jaśmin, róża i cedr. Baza to wanilia i piżmo. Nie bez powodu zapach perfuma został nazwany „nadzieja”, ponieważ faktycznie daje efekt harmonii i wprowadza zmysły w dobry nastrój. Dodaje chęci działania i pozytywnej energii. Ta kompozycja zapachowa bardzo mi odpowiada i zachęca do wypróbowania pozostałych czterech zapachów dostępnych w zestawie. Sugerowana jest możliwość ich łączenia, co jest niecodzienną propozycją i na pewno bardzo ciekawą.

Zestaw składa się z 5 zapachów w buteleczkach o pojemności 8 ml. Każdy z zapachów został stworzony po to by kreować i wzmacniać emocje, wpływać na dobry nastrój i samopoczucie. Ogólnie mówiąc nie mam zastrzeżeń, kompozycja ogólnie na plus. Zapach jest przyjemny, świeży, energiczny, a co najważniejsze długo się utrzymuje na ciele. Dodatkowo bardzo kobiecy, ciepły i delikatny. Ogromnie ciekawi mnie efekt połączenia poszczególnych zapachów ze sobą, także prawdopodobnie skusze się na zakup całego zestawu.

Zestaw perfum Émotions de Lambre stanowi według mnie bardzo dobrą propozycję na prezent, a także dla samej siebie. Powyższe perfumy Lambre możemy znaleźć w zestawie 5 szt. u konsultantki firmy Lambre, a także na stronie internetowej producenta w cenie 155 zł.

IMG_8929

IMG_8931

IMG_8935

IMG_8934

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *