Shadow

Dzbanki DAFI

1DAFI_DZBANEK FILTRUJACY_KARAFKA ANTRACYT

URZĄDZAJĄC DOM CZY MIESZKANIE ZWRACAMY UWAGĘ NIE TYLKO NA WYBÓR MEBLI, ALE TEŻ NA DODATKI. TO DETALE CZĘSTO DECYDUJĄ O CHARAKTERZE WNETRZA. W KAŻDYM NOWOCZESNYM WNĘTRZU POWINIEN ZNALEŹĆ SIĘ DZBANEK FILTRUJĄCY WODĘ. ZWŁASZCZA, GDY CHCEMY BY NASZ DOM BYŁ EKOLOGICZNY I… EKONOMICZNY. DZBANKI I KARAFKI DAFI WYSTĘPUJĄ W WIELU WERSJACH KOLORYSTYCZNYCH, DLATEGO BEZ PROBLEMU DOBIERZEMY JE DO WYSTROJU NASZEJ KUCHNI CZY SALONU.

Plastikowa butelka wody stojąca na stole nie wygląda estetycznie. Poza tym to rozwiązanie mało ekologiczne i nieekonomiczne. Dlatego doskonałym rozwiązaniem do naszych kuchni, jadalni i salonów są dzbanki filtrujące Dafi. Stosowanie ich pozwala zaoszczędzić pieniądze, wodę i miejsce (zgrzewka wody zajmuje bardzo dużo miejsca w naszej kuchni). Poza tym, wiele z nas urządzając dom często szuka wygodnych rozwiązań.

Dzbanek Dafi to doskonały wybór dla fanów ekologicznego stylu życia. Statystyczna czteroosobowa rodzina wykorzystuje około 100 butelek miesięcznie – każda z nich rozkłada się ponad 100 lat! Dzbanek Dafi ładnie prezentuje się na stole. Wodę można przelać też do karafki, wrzucić kilka plasterków cytryny, limonki czy pomarańczy i cieszyć się smaczną, zdrową wodą. Dzbanek filtrujący wodę może nie tylko ją oczyszczać, ale też wzbogacać w magnez. Filtr magnezowy Dafi AquaMag wzbogaca wodę w ten dobroczynny pierwiastek, który łagodzi skutki stresu, wspomaga pamięć, zapobiega arytmii, obniża ciśnienie krwi oraz opóźnia procesy starzenia.

KARAFKA DAFI
Cena ok. 39 zł, Pojemność: 1L

SZKLANY DZBANEK FILTRUJĄCY, z wskaźnikiem LED, informującym o konieczności wymiany filtra
CENA OK. 79 ZŁ , POJEMNOŚĆ: 2 L

DAFI  NOWOŚĆ Filtry AquaMAG - wzbogacające wodę w magnez

FILTR AQUAMAG
Wystarcza na ok.150 – 200 L wody
Cena ok. 14,99 zł* – filtr AquaMag Classic
Cena ok. 17,00 zł* – filtr AquaMag Unimax

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *