Shadow

Damskie buty Air Max 1

142357404201155500

Model Nike Air Max 1 to jeden z najlepiej rozpoznawanych modeli tej marki. Kultowe wręcz buty doczekały się nie jednej reedycji i wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością, również wśród kobiet. Cechą charakterystyczną Air Maxów jest oczywiści widoczna w podeszwie poduszka powietrzna, nie inaczej ma się to w damskich wersjach modelu Nike Air Max 1.

Ten model doskonale chroni przed urazami, zapewnia świetną amortyzację i jest przede wszystkim zawsze stylowy. O obrębie tego modelu powstało kilka linii butów, które charakteryzują się nieco innym wyglądem. Niektóre z nich nawiązują mocno do pierwowzoru, inne starają się być nieco bardziej nowoczesne. Cholewka wykonana ze skóry i zamszu, bądź też samego zamszu jest nie tylko efektowana i wygodna, ale również wytrzymała i łatwa do pielęgnacji. Nowoczesne rozwiązania stosowane w cholewkach pozwalają na doskonałą wentylację wnętrza buta. Karbowana podeszwa pozwala osiągnąć niską wagę oraz dużą przyczepność butów. Dzięki temu Nike Air Max 1 sprawdzą się w różnych, nawet trudnych warunkach. Miękki zapiętek zachwyci nawet dziewczyny o bardzo delikatnej skórze. Dzięki temu rozwiązaniu unikniecie nieprzyjemnych otarć. To jednak co najbardziej zachwyci kobiety korzystające z Nike Air Max 1 to z pewnością nie rozwiązania technologiczne, ale przede wszystkim styl w jakim utrzymane są te buty. W ich wyglądzie połączono klasykę z dawnych lat z nowoczesnością co dała bardzo inspirujący efekt. Kolorystyka również jest dość szeroka i uniwersalna, dzięki czemu z pewnością każda z dziewczyn znajdzie swoje idealne Air Max 1.

Firma Nike daje również dziewczynom możliwość personalizacji tego modelu. Wystarczy tylko skorzystać ze specjalnej aplikacji na stronie firmy i wykreować swoje unikatowe, idealne Nike Air Max 1. Ta opcja z pewnością spodoba się każdej kobiecie, ponieważ lubimy wyróżniać się w tłumie. W tym rozwiązaniu możemy skorzystać z tak wielu możliwości zindywidualizowania naszych butów, że nie sposób będzie się oderwać od kreatora.

Opisywane buty dostępne są do nabycia na stronie 1but.pl/tag/nike,air,max,1,essential 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *