Shadow

Czy DermaPen może poprawić nasz wygląd? 

Coraz częściej interesujemy się naszym wyglądem bez względu na to, ile mamy lat lub jaką mamy płeć. Zarówno kobiety jak też mężczyźni w wieku dojrzałym oraz emeryci chcą po prostu wyglądać lepiej. Okazuje się, że są urządzenia, które będą gwarantowały szereg kompleksowych rozwiązań w zakresie poprawy wyglądu. Kosmetologia szeroko rozumiana bardzo intensywnie się rozwija, a owocem tych działań jest na pewno DermaPen, czyli urządzenie bardzo nowoczesne, które pozwala na przykład wprowadzić substancje czynne do skóry. 

Jakie zastosowanie ma dermapen? 

Przede wszystkim osoby, które interesują się takimi technologiami, zawsze chcą wiedzieć, jakie konkretnie zastosowanie w praktyce będzie mieć DermaPen. Generalnie chodzi tu właśnie, jak wspomnieliśmy o wprowadzanie substancji wewnątrz skóry za pomocą automatycznego nakłuwania. Skóra jest nakłuwana poprzez pulsacyjną igłę. Bardzo ważne też jest to, że dzięki temu urządzeniu zabieg jest o wiele bardziej komfortowy dla klienta aniżeli tradycyjne metody. Dodatkowo gwarantuje to wysoki poziom precyzji w działaniach w obszarze mezoterapii. Jeżeli chodzi jednak o konkrety, to mamy gwarancję tu widocznego spłycenia zmarszczek, a także zmniejszenia widoczności rozstępów. Dodatkowo DermaPen będzie gwarantować leczenie blizn potrądzikowych, ale także oparzeniowych. To jednak nie wszystko, bo dzięki temu można sobie zapewnić także skuteczne leczenie łysienia. 

Mechanizm działania dermapen 

Jeżeli skontaktujemy się z jakimś dobrym punktem kosmetycznym, to na pewno zagwarantuje nam takie usługi. Wtedy też osoba, która jest doświadczona w realizacji takich usług, poinformuje nas z pewnością, że DermaPen gwarantuje nam stymulację produkcji kolagenu, a także elastyny. To jednak nie wszystko, ponieważ klienci, którzy korzystają z tej technologii, mogą liczyć także na stymulację fibroblastów. Jest to możliwe dzięki działaniu czynników wzrostu pochodzenia płytkowego. Jakby tego było mało, możemy sobie również dzięki temu poprawić gęstość skóry, a także jej elastyczność. Jak widać, są tu właściwie same zalety, a dodatkowo DermaPen gwarantuje nam krótki czas trwania takiego zabiegu. Zabiegi tego rodzaju oferują także automatyczną kontrolę głębokości wprowadzania igły do skóry. Występuje tu także znacznie krótszy czas rekonwalescencji, aniżeli w przypadku tradycyjnych urządzeń stosowanych mezoterapii. Nie bez znaczenia jest także bezpieczeństwo, a urządzenie gwarantuje właśnie zachowanie sterylności w trakcie wykonywania zabiegu. Stosuje się tu, bowiem wymienne igły

Przeczytaj także