Shadow

CENNE PORADY NA CZAS WYPRZEDAŻY

poradnikkobietypl_001_ikona

„OKAZJA ROKU”, „SALE 70%” – obok takich plakatów trudno przejść obojętnie. Dziś pokazujemy Wam jak nie złapać się w sidła i wyciągnąć z wyprzedaży rzeczywiste korzyści.

Nie idź za tłumem

Po wyprzedażowe łupy lepiej jest udać się do niewielkich centrów handlowych i małych butików. Chyba żadna z nas nie lubi kolejek do przymierzalni i ubrań porozrzucanych po całej powierzchni sklepu. Niestety wyprzedażowa rzeczywistość właśnie tak wygląda. Jeśli masz taką możliwość idź na zakupy w porze, gdy wszyscy są jeszcze w pracy. Inną alternatywą są zakupy w sklepach internetowych. Tam także można trafić na perełki.

poradnikkobietypl_001a

Sukienki Click

Luksus na wyciągnięcie ręki

Na wyprzedażach najlepiej inwestować jest w klasykę. W każdej kobiecej szafie przyda się klasyczna mała czarna, lub ołówkowa, granatowa spódnica. To też dobra okazja na kupienie produktów na które normalnie nie mogłabyś sobie pozwolić. Przykładowo w Balladine natrafisz na ekskluzywne ubrania marki Aryton w bardzo przystępnych cenach. Warto też wybrać się do galanterii skórzanych, nawet jeśli na co dzień omijasz je szerokim łukiem. Podczas wyprzedaży ceny walizek i torebek często są tam nie wiele wyższe niż te znane Ci z sieciówek. Jakość jest za to nieporównywalnie lepsza.

poradnikkobietypl_001b

Spódnice Potis & Verso

Unikaj szybkich, nieprzemyślanych zakupów

Zanim wybierzesz się na zakupy przejrzyj dokładnie zawartość swojej szafy i zastanów się czego w niej brakuje. Kupowanie na wyprzedażach bez planu nie ma większego sensu. W zakupowym szale często nie sugerujesz się swoimi potrzebami, ale atrakcyjną ceną. Zamiast wydawać pieniądze na drobnostki lepiej zainwestować jest w coś co nie wyjdzie z mody po jednym sezonie i stanie się ozdobą, nie zawaliskiem w szafie.

Zapraszamy do sklepu online  Balladine.com i do salonów firmowych. W kontekście oszczędzania na zakupach warto również zapoznać się z artykułem http://www.poradnik-kobiety.pl/jak-skutecznie-powiekszyc-domowy-budzet/

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *