Shadow

Celebrytki – najmodniejsze bransoletki tego sezonu

Moda dotycząca biżuterii zmienia się bardzo szybko, dlatego jeśli chcemy być na bieżąco i wyglądać na czasie, koniecznie musimy podążać za trendami. W tym sezonie niezwykle popularne są bransoletki celebrytki – złote i srebrne. To bardzo subtelny dodatek, który świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas eleganckich spotkań biznesowych czy wykwintnych kolacji.

Złote dodatki są obecnie znacznie popularniejsze, niż te srebrne. Ten trend dominuje już od kilku sezonów. Jednak ważniejsze jest, co wykonanego ze złota zakładamy, ponieważ w wypadku modeli i form wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Obecnie przebojem są bransoletki celebrytki złote, które świetnie sprawdzają jako subtelny dodatek do stroju – dziennego czy w pracy, ale również eleganckiej kreacji. Można znaleźć obecnie wiele ciekawych rozwiązań stylistycznych, gdzie delikatna bransoletka jest tylko początkiem ciekawych kształtów, form i nietypowych rozwiązań.

Serduszka i gwiazdki

Jeśli zagłębimy się nieco w oferty jubilatów, szybko okaże się, że bransoletki celebrytki – złote, srebrne, pozłacane – mają kilka uniwersalnych dodatków w postaci zawieszek. Najczęściej są to proste formy w postaci serduszek i gwiazdek, czy figur geometrycznych. Ten wybór spowodowany jest faktem, że delikatna bransoletka musi być dopełniona czymś równie niewielkim i nie rzucającym się w oczy, dlatego takie znane nam dobrze formy świetnie dopełniają całość, a efekt jest znakomity. Ogromny wybór sprawia, że z łatwością znajdziemy wzór biżuterii, która będzie pasowała do innych noszonych przez nas dodatków.

Symbole religijne

Inną niezwykle popularną grupą dodatków do bransoletek są symbole religijne. Z łatwością w ofercie jubilerów znaleźć można bransoletki celebrytki złote, które dopełnione zostały delikatnym krzyżykiem czy gołębiem pokoju. Taka biżuteria jest doskonałym pomysłem na prezent na przykład dla dziewczynek po Pierwszej Komunii Świętej. Wybór form i kształtów jest ogromny, a przedział cenowy pozwala na znalezienie czegoś odpowiadającego naszym potrzebom i gustom. Dodatków o charakterze religijnym jest coraz więcej, ponieważ takie bransoletki cieszą się popularnością.

Bogato zdobione

Obok delikatnych, niewielkich złotych dodatków do bransoletek znajdują się te bardziej ekstrawaganckie, często specjalnie „przeładowane”. Niekiedy na cienkim złotym łańcuszku zawieszone jest kilka, a nawet kilkanaście dodatków, które mimo wszystko tworzą spójną całość. To rozwiązanie skierowane do osób, które lubią nieco poeksperymentować z codzienną biżuterią i nie boją się odważnych rozwiązań stylistycznych. Bransoletek celebrytek – złotych czy srebrnych – jest w sprzedaży bardzo dużo, więc ze znalezieniem wymarzonej nie będzie problemu.

Przeczytaj także