Shadow

Bezpieczeństwo w podróży z marką Cybex

Cybex jest to niemiecka firma działająca w branży dziecięcych akcesoriów od wielu lat. W swojej ofercie posiadają bogaty wybór wózków głębokich, spacerówek oraz fotelików samochodowych. Produkowane przez nich przedmioty są wysokiej jakości. Marka istnieje wiele lat i wszystkie jej produkty pracują na dobrą opinię oraz uznanie wśród klientów.

Fotelik samochodowy

Produkt marki Cybex, to fotelik samochodowy ATON 5 przeznaczony dla dzieci o wadze od 0 do 13 kg. Ten wybór gwarantuje bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas podróży już od jego pierwszych dni życia. Posiada wiele udogodnień pozwalających na dopasowanie do wagi i wzrostu dziecka, przede wszystkim są to: regulowany podgłówek oraz wkładka redukcyjna, która znajduje się tam w celu zapewnienia dziecku komfortu podczas jazdy samochodem. Regulowany zagłówek idealnie dopasowuje się do dziecka wraz z jego wzrostem. Fotelik skierowany jest tyłem do kierunku jazdy, może być zamontowany za pomocą isofix bądź pasów. W porównaniu z innymi fotelikami dostępnymi na rynku jest bardzo lekki, waży jedynie 4,8 kg. Fotelik posiada boczne zabezpieczenia LSP, które chronią dziecko od ewentualnych bocznych uderzeń. Obicie wyprodukowane jest z materiałów chłonnych, co nie doprowadza do nadmiernego pocenia się dziecka. W przypadku słońca przydatna może okazać się budka zatrzymująca przebijanie się promieni UV. Bardzo ważne jest to, że pasy bezpieczeństwa zawarte w foteliku posiadają trzystopniową możliwość regulacji, ponadto otulone są dodatkowym materiałem, który zapobiega otarciom.

Wybór

Osoby zainteresowane kupnem tego fotelika mogą skorzystać z bogatej gamy kolorów jaką proponuje producent. Ponadto tapicerka jest łatwa w ściąganiu i można ją prać w temperaturze 30 stopni. Użycie odpowiednich adapterów (dostępne w osobnej sprzedaży) sprawi, że istnieje możliwość montażu fotelika Cybex ATON 5 do stelaża wózka. Fotelik montowany jest tyłem do kierunku jazdy, jest to aktualnie najbezpieczniejsza forma podróży dla małego człowieka, czego dowodzą wszelkie badania. Fotelik marki Cybex ATON 5 posiada specjalnie zredukowana wkładkę, która zapewnia pozycję leżącą podczas jazdy w związku z czym jest doskonałą propozycją również dla wcześniaków.

Bezpieczeństwo

Renomowana marka CYBEX istnieje od wielu lat na polskim rynku, ich produkty posiadają najlepsze patenty. Przechodzą wszelkie badania nad bezpieczeństwem podczas podróży. Marka Cybex przedstawia aktualnie najlepsze oferty dedykowane małym podróżnikom. Wybór tej marki świadczy o stawianiu na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

Przeczytaj także