Shadow

Baby shower – gadżety.

Baby shower to bardzo miła tradycja, która przywędrowała do nas z krajów anglosaskich. Polki coraz częściej i coraz chętniej organizują takie przyjęcia dla mamy i dziecka, które jest jeszcze w brzuchu mamy.

 

Impreza dla jeszcze nienarodzonego dzidziusia i dla jej mamy to fajna rozrywka zarówno dla zapraszanych gości jak i dla młodej mamy. Spotykają się na nim, bowiem bliskie przyjaciółki, siostry i koleżanki. Aby impreza była udana, to organizatorki muszą dokładnie wszystko zaplanować i skonsultować z mamą, dla której przyjęcie będzie wystawiane.

 

Obok prezentów dla dziecka i mamy, poczęstunku dla gości, czy przygotowaniu konkursów i zabaw, warto pomyśleć również o przygotowaniu małych gadżetów, które zostaną na pamiątkę. Fajnym pomysłem jest zrobienie księgi gości, gdzie każda osoba uczestnicząca w przyjęciu będzie mogła zostawić jakiś zabawny wpis. Można kupić takie księgi już gotowe, gdyż są dostępne na wielu portalach poświęconych tematyce kobiecej, ale łatwo można ją też zrobić samemu. Kupujemy jakiś ładny brulion i na pierwsze j stronie robimy wpis: Baby shower- księga gości, data imprezy. Warto ozdobić księgę na każdej stronie jakimś zabawnym obrazkiem z gazety o tematyce dziecięcej i mamy gotowy piękny gadżet.

 

Ciekawym pomysłem jest również zamówienie jakiś ozdobnych breloczków, z wygrawerowaną datą baby shower i wręczenie wszystkim gościom i przyszłej mamie w czasie uroczystości.

Takich drobnych gadżetów, które pasują do klimatu tego typu imprezy jest w sklepach mnóstwo, więc nie będziemy mieć problemu ze znalezieniem: są maleńkie buciki, które dołączyć można do kluczy, laleczki, smoczki czy butelki. Fajne i tanie drobiazgi, które zostaną na pamiątkę.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *