Shadow

7 najlepszych filmów z Angeliną Joli

Angelina Joli to znana na całym świecie aktorka i osoba, która aktywnie uczestniczy w różnych akcjach humanitarnych.  Gdy po dwóch nieudanych małżeństwach związała się ze znanym aktorem Bradem Pittem, to praktycznie jej osoba i ich wspólne życie nie schodzi z pierwszych stron gazet.

Choć Angelina Joli szokuje i zaskakuje swoich fanów w wielu różnych dziedzinach, to jednak znana jest i lubiana przede wszystkim za swoje liczne i udane role filmowe. Poniżej przedstawimy kilka takich najlepszych i najpopularniejszych filmów z Angeliną Joli:

1. Love Is All There Is.

Komedia z 1996 roku, gdzie Angelina Joli zagrała córkę włoskiego restauratora. Film zabawny, pełen romantycznych momentów i taki, który pokazuje aktorkę trochę z innej strony niż znamy ją współcześnie.

2. Wtajemniczenie.

Jest to dramat z 1996 roku, gdzie Angelina Joli wciela się w postać jednej z uczennic amerykańskiego liceum. Wraz z grupą koleżanek próbuje zdemaskować nauczyciela, który molestuje swoje uczennice. Film ukazuje życie, problemy i perypetie nastolatek w trudnym wieku dorastania.

3. Udając Boga.

Thriller z 1997 roku, gdzie Angelina Joli gra u boku znanego Dawida Duchovnego. Film przedstawia historię chirurga, który nie może wykonywać swojego zawodu. Wkracza on na drogę przestępstwa i tam poznaje Claire, która jest grana przez Angelinę Joli. Film jest pełen napięcia, mrocznych elementów i takich scen, które mrożą krew w żyłach.

4. Geeorge Wallace.

Film biograficzny o życiu gubernatora Alabamy i jego żonie. W role żony głównego bohatera wcieliła się Angelina Joli i zagrała w nim bardzo dobrze. Za tę rolę aktorka otrzymała nagrodę Złoty Glob i była nominowania do nagrody Emmy.

5. Gia.

Produkcja z 1998 roku gdzie aktorka wciela się w rolę super modelki, gdzie pokazuje jednocześnie swoje dotychczasowe życie i perypetie. Zatem mamy mnóstwo dramatów, narkotyków, świata przestępczego i uzależnień.

6. Kolekcjoner kości.

Produkcja z 1999 roku, która przedstawia mroczną stronę waszyngtońskiej policji. Angelina Joli wciela się w filmie w rolę policjantki, która chce schwytać seryjnego mordercę.

7. Mr.& Mrs. Smith.

Komedia sensacyjna z 2005 roku, która do chwili obecnej jest największym sukcesem filmowym i kasowym znanej aktorki. Zabawne i pełne zwrotów akcji perypetie małżeństwa, którzy ukrywają przed sobą nawzajem fakt pracowania, jako płatni zabójcy. Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli polecamy film, jako produkcję lekką, zabawną i przyjemną dla widza.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *