Shadow

6 sposobów na zastosowanie czarnej sukienki

sposoby na małą czarną

Mała czarna to klasyk, który powinien znaleźć się w szafie każdej z nas. Pasuje do wielu stylizacji, na każdą porę roku i dnia. Warto, więc zainwestować trochę pieniążków i kupić model z górnej półki, tak, aby był on był nie tylko dobrze uszyty, ale też, aby był wykonany z dobrego gatunkowo materiału.

Klasyczna, czarna sukienka powinna być prosta w kroju i dopasowana do sylwetki, do wieku i do ogólnego wizerunku jej właścicielki. Zatem jeżeli preferujemy długość mini, to inwestujemy w taką sukienkę, a jeżeli ze względu na figurę raczej preferujemy długość nieco bardziej bezpieczną, to proponujemy zainwestować w małą czarną o długości za kolano.

Jak już wspomnieliśmy na początku, mała czarna pasuje na wiele okazji, można ją założyć o każdej porze dnia i o każdej porze roku? Poniżej 10 sposobów na zastosowanie tej klasycznej sukienki:

  1. Mała czarna na wielkie wyjście: łączymy ją wówczas z eleganckimi szpilkami, złotą biżuterią i kopertową torebką.
  2. Mała czarna na spotkanie z przyjaciółką: łączymy ją wówczas z jeansową kurteczką, balerinkami, skórzaną torbą i kolorową biżuterią.
  3. Mała czarna na randkę: łączymy ją z białą koszulą, sznurem srebrnych łańcuszków, balerinkami i czarną listonoszką.
  4. Mała czarna na letni spacer: łączymy ją z klapkami, płóciennym workiem, okularami i jesteśmy gotowe na letni spacer.
  5. Mała czarna na elegancki obiad: łączymy ją z żakietem, prostymi szpilkami, skromną biżuterią i kopertówką.
  6. Mała czarna do dyskoteki: łączymy ją z ekstrawaganckimi szpilkami w mocnym kolorze, do tego srebrna biżuteria, skórzana ramoneska i srebrna kopertówka.

Na podstawie tych przykładów wyraźnie widzimy, że mała czarna jest wręcz konieczna w każdej kobiecej szafie. Z jej pomocą stworzymy mnóstwo ciekawych i różnorodnych stylizacji i dzięki niej zawsze będziemy wyglądać elegancko i modnie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *