Shadow

Zabiegi dermatologiczne – kiedy się zdecydować?

Każdy z nas chce wyglądać nienagannie i długo cieszyć się pięknym stanem skóry. Z tej racji stosujemy liczne kremy nawilżające czy odmładzające, które mają pozwolić nam na zachowanie atrakcyjniej aparycji. Jednak w niektórych przypadkach nawet najlepsze kosmetyki mogą okazać się zawodne. W takich sytuacjach lepszym rozwiązaniem jest wizyta u dermatologa i skorzystanie z szerokiej oferty zabiegów leczniczych.

Dermatologia – nauka w służbie Twojego wyglądu

Kto nie marzy o wiecznie gładkiej skórze czy braku problemu pękających naczynek? Pierwsze zmarszczki mogą pojawić się jeszcze przed ukończeniem 30. roku życia, a tzw. pajączki mogą znacznie obniżyć nasz komfort i pewność siebie. Niektóre osoby cierpią z powodu nadmiernego owłosienia i nie mają sił na częste depilacje, które finalnie i tak nie przynoszą zamierzonych rezultatów. Dermatolog może nam zaproponować odpowiednie badania skóry i zastosowanie najkorzystniejszych zabiegów, które poprawią nasz wygląd i samopoczucie. Zasadniczo nie istnieje dolna granica wieku, kiedy możemy poddać się kuracji dermatologicznej. Nawet przy młodej cerze warto regularnie korzystać z zabiegów oczyszczania, które skutecznie odtykają pory i usuwają nadmiar sebum, a tym samym pomagają w walce z trądzikiem czy młodzieńczymi niedoskonałościami. Przy dojrzałej skórze, zwłaszcza wtedy, gdy zauważymy pierwsze oznaki starzenia, nowoczesna dermatologia ma szerokie pole do popisu. Różnego typu liftingi pozwalają przywrócić cerze odpowiednie napięcie oraz wyeliminować pierwsze zmarszczki. Przydatny jest też innowacyjny zabieg zwany karboksyterapią, w którym stosuje się dwutlenek węgla. Wykorzystywany jest on przy walce z cellulitem, rozstępami, wypadaniem włosów lub zmarszczkami pod oczami. Osoby cierpiące na cerę naczyniową mogą skorzystać z zabiegu skleroterapii. Dla tych, którzy zmagają się z nadprogramowymi kilogramami i niezbyt jędrną skórą, dermatolog zaleci wolumetrię twarzy czy lipolizę.

Nowoczesna dermatologia – rozwiązanie każdego problemu

Współczesna medycyna estetyczna pozwala na znalezienie rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanej kwestii zdrowotnej. Dobry dermatolog w Poznaniu jest w stanie sprostać każdym wymaganiom. W Instytucie Zdrowia i Urody Aspazja wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów, posiadających duże doświadczenie w dermatologii. Wysoka jakość i gwarancja zadowolenia.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.