Shadow

TWOJE WŁOSY WOŁAJĄ O POMOC? MAMY SPOSÓB!

Twoje włosy codziennie są narażone na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Korzystamy z suszarek, klimatyzacji, uczęszczamy na basen z wodą chlorowaną, a to tylko kilka czynników, które źle wpływają na nasze włosy. Nie tylko włosy na tym cierpią, ale tez nasza głowa, która po przez wiele zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich jest przesuszona, przetłuszczona czy wrażliwa.

SZAMPON I ODŻYWKA Z TEJ SAMEJ FIRMY?

Za pewne wiele z Was zapoznało się z tematem używania szamponu i odżywki tej samej firmy. Często zdarza się tak, że odżywka wraz z szamponem mają te same składniki co oznacza, że właściwie moglibyśmy używać tylko jednego z dwóch produktów. Specjaliści z tej dziedziny odradzają kupowanie odżywki z szamponem lub szamponu 2in1 chyba, że… Używasz szamponu i odżywki L’biotica, które wyróżniają się składnikami i wartościami odżywczymi.

KIEDY SZAMPON I ODŻYWKĄ DOBRZE WPŁYWAJĄ NA KONDYCJĘ NASZYCH WŁOSÓW?

Wielu ekspertów uważa, że preparat jest skuteczny, gdy posiada składniki odżywcze i nawilżające. Od pewnego czasu chwali się produkty, które zawierają naturalne składniki odżywcze, które od jakiegoś czasu robią furorę.

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ KOSMETYKÓW L’BIOTICA?

Szampon i odżywka L’biotica intensywna regeneracja do włosów zniszczonych ze skłonnością do wypadania wyróżnia się na tle innych produktów tym, że posiada różniące się od siebie składniki. Dodatkowym atutem są ich naturalne składniki, które dobrze wpływają na kondycję naszych włosów jak i głowy.

CZYM RÓŻNI SIĘ SZAMPON OD ODŻYWKI L’BIOTICA?

Szampon z tej firmy jest bogaty w prowitaminy B5, która pobudza komórki budujące łodygę włosa, umożliwia mnożenie się komórek macierzy włosa, czyli pobudza wzrost włosów. W składzie produktu znajdziemy również jajoba oil, owoc guawy i ekstrakt z zielonej herbaty. Natomiast Odżywka L’biotica jest wzbogacona w kreatynę, która wzbogaca nasze włosy w białko. Dodatkowo posiada ceramidy, rozmaryn, witaminę E, olejek różany i olej z kiełków kukurydzy.

Jak można zauważyć produkt jest wzbogacony w składniki naturalne, które bardzo dobrze wpływają na nasze włosy. Jest wiele produktów, które mają za zadanie odżywiać, a w praktyce często wysuszają lub w ogóle nie wpływają na dobrą formę naszych włosów. Dlatego warto postawić na naturalne składniki, które wzmocnią nasze włosy tak jak robią to produkt L’biotica

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.