Shadow

Trzy sposoby na modyfikację Xiaomi Mi A1 pod kątem biznesowym

Kreacja wizerunku kompetentnej, profesjonalnej osoby, z którą warto prowadzić interesy to wielowymiarowy proces składający się z różnych elementów. Dla odbiorcy ważne jest nie tylko to, jak wyglądasz, ale także to, w jakim miejscu pracujesz (jak wygląda Twoje biuro) i jak wyglądają Twoje narzędzia pracy, na przykład laptop czy smartfon.

Jeśli nie stać Cię na sprzęt najdroższych marek i do pracy używasz jednego z popularnych modeli chińskich telefonów, takich jak Xiaomi Mi A1, poniżej znajdziesz kilka prostych sposobów na pozytywną modyfikację wyglądu tego typu urządzenia pod kątem biznesowym, tak by wyglądał na sprzęt z górnej półki cenowej.

Smartfon ukryty pod pokrowcem

Najprostszym sposobem na zamaskowanie oryginalnego wyglądu smartfona jest jego ubranie w pokrowiec typu książeczkowego lub flip. Taki pokrowiec zakrywa nie tylko obudowę urządzenia, ale również jego ekran. Należy jednak pamiętać, by wybrane przez Ciebie etui Xiaomi Mi A1 nie było produktem słabej jakości. Najlepiej, jeśli pokrowiec będzie wykonany ze skóry naturalnej lub dobrej klasy skóry ekologicznej, ewentualnie wysokiej jakości tworzywa sztucznego wykończonego egzotycznym drewnem. Wybierając eleganckie etui do smartfona Xiaomi Mi A1, Twój telefon stanie się urządzeniem bardziej stylowym, a odbiorca nie zwróci większej uwagi na jego markę, z góry zakładając, że jest to sprzęt najwyższej jakości.

Smartfon w etui sylikonowym/TPU

Jeśli korzystanie ze smartfona w pokrowcu typu książeczkowego jest dla Ciebie mało wygodne, możesz pozostać przy klasycznym etui Xiaomi Mi A1 typu nakładka, wykonanym z sylikonu lub elastycznego tworzywa typu TPU. W tym jednak przypadku warto pozostać przy maksymalnie neutralnych wersjach etui, co oznacza rezygnację z zakupu pokrowców zdobionych kolorowymi nadrukami. Choć kolorowe obrazki są niezwykle urocze, w przypadku telefonów do zastosowań biznesowych będą całkowicie nieodpowiednie. Smartfon ubrany w wielokolorowe etui wyda się infantylny, a przez to marzenie o zbudowaniu wizerunku profesjonalnej osoby stanie się znacznie trudniejsze w realizacji.

Smartfon w plastiku

Wbrew pozorom plastikowe nakładki na smartfon mogą być niezwykle stylowe, nadając urządzeniu bardzo wyrafinowanego, eleganckiego charakteru. Jednak podobnie jak w przypadku etui z TPU, także i w tym przypadku należy zrezygnować z kolorowych nadruków zdobiących plastikową nakładkę. Wybierz plastikowe etui Xiaomi Mi A1 w wersji jednokolorowej, w neutralnych kolorach lub kolorach dobrze komponujących się z preferowanym przez Ciebie stylem ubierania się. Możesz nawet zdecydować się na zakup kilku etui w różnych kolorach, tak by dostosowywać kolor telefonu do swojego stroju.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *