Shadow

Torba termiczna dla dostawców żywności i restauracji

Prowadząc restaurację lub realizując możliwość dostarczenia produktów spożywczych do klientów swojego sklepu, zawsze należy pamiętać o asortymencie, który pozwoli w sposób bezpieczny i satysfakcjonujący przetransportować żywność. Jednym z takich elementów jest chociażby torba termiczna, która może mieć dwa zadania – pierwsze to utrzymanie ciepła, w przypadku przewozu zamówionych dań i drugie, czyli utrzymanie zimna, gdy transportowane są między innymi mrożonki, warzywa, mięso itp.

Jaka torba termiczna będzie najlepszym wyborem? Spieszymy z podpowiedziami, które pozwolą Wam wyposażyć swoich pracowników w asortyment z najwyższej półki! Zapraszamy!

Produkty utrzymujące ciepło

Prowadzisz restaurację? W takim razie na pewno wiesz, jak dużo zamówień realizowanych jest za pomocą dostaw. Można powiedzieć, że dla wielu lokali, jest to jedyna forma zarobku, ponieważ ich lokalizacja jest na tyle mało atrakcyjna, że bez dostarczania posiłków do klientów, nie byliby oni w stanie zarobić na utrzymanie lokalu i swoich pracowników.

Dostawcy przykładowo muszą jechać z danym daniem przez 20-30 minut do klienta, ponieważ po drodze będą korki lub kilka innych zamówień. Gdy torba termiczna nie będzie wystarczająco dobra, może dojść do sytuacji, w której zamówione jedzenie będzie po prostu zimne. Bez wątpienia klienci nie będą zadowoleni z takiego stanu rzeczy i mogą wystawić negatywną ocenę. Kilka takich recenzji zepsuje reputację lokalu, co odbije się mniejszą ilością zamówień.

Czy warto ryzykować, skoro torba termiczna to koszt kilkudziesięciu złotych, a może być odpowiedzialna za zyski warte kilka lub nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych? Według nas powinniście bezapelacyjnie od razu wybierać najbardziej renomowane produkty, które cieszą się popularnością wśród najbardziej prestiżowych lokali.

Asortyment chłodniczy

Widzieliście kiedyś dostawy do klientów firmowych? Duże skrzynki chłodnicze i mini lodówki pełne produktów na pewno nie są asortymentem, który przydatny jest w każdym domu. Torba termiczna utrzymująca chłód to asortyment, który może przydać się w czasie ewentualnych wakacji lub podczas transportu żywności na dłuższych trasach.

Jeśli nie macie torby chłodniczej w swoim domu, bez wątpienia warto zainwestować swoje środki w chociaż jeden taki produkt, by był on dostępny w razie planów na posiłek pod chmurką. Jest to świetna propozycja do przewozu chłodzących napojów, ponieważ nad pobliskim publicznym kąpieliskiem może być ciężko w bezpieczny sposób schłodzić butelki, by nikt ich nie znalazł.

Przeczytaj także