Shadow

tołpa: ile masz czasu? Zmywamy się? – sprawdź swój rodzaj skóry i otrzymaj wybrany kosmetyk

Wiele osób sądzi, że przemycie skóry wodą załatwi sprawę. To jednak tak, jakby chcieć samą wodą dokładnie umyć patelnię. I nie ma w tym przesady. Potrzeba zaledwie 180 sekund, aby właściwie oczyścić skórę. Tylko wtedy krem będzie mógł zadziałać w 100%.

Z takiego założenia wychodzi marka tołpa, która rusza z odsłoną kampanii dotyczącej oczyszczania skóry.

oczyszczanie = demakijaż + mycie + tonizacja. To równanie, które
warto zapamiętać. Zawsze w takiej kolejności.

Choć oczyszczanie to ponad połowa sukcesu udanej pielęgnacji, okazuje się, że wciąż nie
poświęcamy mu odpowiednio wiele uwagi. Twarz przemywamy samą wodą. Wieczorem niedokładnie zmywamy makijaż. Stosujemy kosmetyki niezgodnie z ich przeznaczeniem.

Czy wiesz, że pielęgnację możesz dopasować całkowicie do siebie w zależności od tego, w jaki sposób żyjesz i czego od niej oczekujesz? – tym pytaniem marka tołpa rozpoczyna swoją opowieść o oczyszczaniu. Nasza propozycja jest prosta: Ty mówisz nam ile masz czasu na oczyszczanie, a my wskazujemy Ci jak zrobić to dobrze. Są 3 sposoby: bardzo szybko, szybko lub wolniej.”

codzienne, prawidłowe oczyszczanie przynosi widoczne rezultaty.
Tak jak wszystkie dobre nawyki.

Dla tych, którzy chcą poznać się lepiej ze swoją skórą, tołpa przygotowała chatbota. Wirtualny
rozmówca podpowie, który kosmetyk do oczyszczania będzie dla Ciebie najlepszy. Na dobry początek możesz także otrzymać go w prezencie.

To, co zrobisz dalej, zależy już od Ciebie. tołpa mówi, że oczyszczanie skóry jest ważne, a wykonywane poprawnie przynosi widoczne rezultaty. 3 minuty dla skóry to tak jak przebranie się w piżamę przed snem. W jeansach śpi się niewygodnie. W niezmytym makijażu również. Z kolei oczyszczanie rano to zastrzyk energii na cały dzień. Potraktuj tę chwilę jako czas dla Twojej skóry. Odwdzięczy Ci się.

Na stronie oczyszczanie.tolpa.pl dowiesz się więcej o tym, co gromadzi się na Twojej skórze w ciągu dnia i nocy oraz jak się tego pozbyć. Dopasujesz też sposób oczyszczania do Twojego rytmu życia. Warto więc postawić sprawę jasno: ile mam czasu i w ilu minutach zdążę się zmyć?

wygraj wyjazd do Glendoria i Camp SPA na Warmii

A kiedy z tematu oczyszczania zmyjesz już wszystkie wątpliwości, tołpa zaprasza do udziału w konkursie . Akcja zachęca do pokazywania swoich sposobów na oczyszczanie. I nie chodzi tu tylko o dosłowne potraktowanie tematu, jak wieczorny demakijaż, ale również o bardziej metaforyczne podejście. Bo oczyszczanie to także resetowanie się po trudnym dniu czy pozbywanie się negatywnych myśli. Nagrodą główną jest wyjazd do Glendorii i Camp SPA na Warmii. A dodatkowo do wygrania: oczyszczacze powietrza, diety sokowe, indywidualne plany pielęgnacji i zestawy kosmetyków.

to jak, zmywamy się?

Szczegóły: www.oczyszczanie.tolpa.pl

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *