Shadow

Szybkie zakładanie włosów doczepianych – poradnik poranny

W dzisiejszych czasach często tak bywa, że dokądś się spieszymy. Wiecznie spóźnione i zabiegane nie mamy nawet chwili dla siebie. Poświęcając wszystko dla pracy i bliskich nam osób zapominamy o istocie odpoczynku, który pozwala zregenerować siły. Krótka chwila relaksu działa łaskawie na nasz wygląd, więc niewskazane jest z niej rezygnować. Dzisiaj doradzimy, jak nie stracić głowy w porannej bieganinie i w całym tym szaleństwie zdążyć prawidłowo założyć doczepy.

O tym, dlaczego warto zaplanować swój poranek


Codziennie realizujemy konkretny plan dnia, chociaż nie zawsze robimy to krok po kroku według wcześniej ustalonego schematu. Z obawy przed popadnięciem w rutynę unikamy planowania, co jednak stanowi poważny błąd. Ogólny system, według którego będziemy postępować przed wyjściem do pracy, może bardzo wiele nam ułatwić. Skrupulatne rozpisanie czynności do wykonania po przebudzeniu pozwoli uporządkować poranek. Ważne jest także zdanie sobie sprawy z tego, co nas czeka oraz wypełnienie tych wszystkich spraw z pełną świadomością.

Weź kartkę i długopis. Wypisz w punktach działania, jakich podejmujesz się każdego ranka. Możesz podejść do tego zadania szczegółowo lub wymienić tylko najważniejsze kroki, jak np. zaparzenie kawy, wzięcie prysznica, nakarmienie kota. Następnie przyjrzyj się swojej liście i wychwyć wzrokiem miejsca, w których mogłabyś zrobić coś jeszcze. Kiedy czekasz, aż woda się zagotuje, masz przecież chwilę na pościelenie łóżka. Uzupełnij schemat w ten sposób i zobacz, ile cennych minut zyskałaś. Rano nie ma czasu na bezruch. Liczy się każdy moment, dlatego dopracuj swoją listę i chociaż raz spróbuj się do niej zastosować. Zapewniamy, że tak zaplanowany poranek niczym Cię nie zaskoczy, a przy tym będzie dużo przyjemniejszy, niż chaotyczna bieganina powodująca stres.

Doczepy na szybko, czyli o włosach na spince


Kiedy już wiesz, co dokładnie musisz zrobić rano przed wyjściem z domu, nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem czasu na makijaż i fryzurę. Te dwa podpunkty wpleć między mało wymagające czynności, żebyś mogła w pełni skupić się na ładnym make-upie i odpowiednim umocowaniu doczepów. Jeśli, podobnie jak my, jesteś zapracowaną kobietą, zdecyduj się na pasemka clip-in. Służą one do bezinwazyjnego przedłużania włosów, a przy okazji zagęszczają fryzurę. Wyróżnia się dwa rodzaje pasm: naturalne (włosy Europejskie, Słowiańskie, Indyjskie) oraz syntetyczne (włókno japońskie). Opakowania mają różną gramaturę, którą należy dopasować do własnych wymagań i rodzaju włosów. Zaopatrzona w paczkę wysokojakościowych włosów doczepianych jesteś gotowa na poranną aplikację. Założenie trwa parę minut i jest to naprawdę proste. Co więcej, pasemka na spince nadają się do wielomiesięcznego noszenia. Ściągaj je i zakładaj w wybrane dni, za każdym razem zachwycając wszystkich piękną fryzurą.

Żeby prawidłowo założyć włosy clip-in, najlepiej zebrać część swoich włosów w wysoki kucyk. Pozostałe należy rozczesać i to właśnie do nich doczepić pasemka. Potem wystarczy rozpuścić kitkę, zasłaniając tym samym miejsca ze spinkami. Tym sposobem włosy są już przedłużone, a Ty gotowa na kolejny dzień. Profesjonalne doczepy zamówisz w sklepie internetowym Rubin Extensions. Pasemka posiadające klips nie muszą być dodatkowo stylizowane, zatem świetnie się nadają do porannego urozmaicenia fryzury. Kilka chwil spędzonych przed lustrem zapewni efekt długich włosów, pełnych objętości. Wypróbuj różne kolory, również te odbiegające od Twojego naturalnego odcienia. Doczepy mogą zastąpić refleksy albo farbowanie ombre. Niezależnie od barwy i rodzaju, wszystkie zakłada się w ekspresowym tempie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *