Shadow

Szybka pożyczka na Letnie Wyprzedaże – upoluj tanio modne ciuchy

centrum-handlowe-wyprzedaze-promocje-przeceny

Największe wyprzedaże kojarzą się z końcem roku, zaraz po Świętach, ale latem też można upolować świetne promocje. A lipiec jest najlepszym do tego miesiącem, więc nie warto czekać! Zobacz dlaczego.

Wyprzedaż czy przeceny – na co warto się skusić?

Choć może nie być to oczywiste, między wyprzedażą a przeceną jest spora różnica. W większości wypadków, mamy do czynienia właśnie z przeceną. Oznacza to, że sklepy obniżają ceny, żeby zachęcić nas do większych zakupów. Zwykle obniżki są niewielkie i na artykuły, które nie są specjalnie pożądane, a to dlatego, że w przecenach chodzi o to, byśmy w ogóle przyszli do sklepu i kupili też rzeczy w normalnej cenie, które „przy okazji” wpadną nam w oko. Dlatego lepiej polować na wyprzedaże – ich celem jest pozbycie się zalegającego w sklepie towaru, np. po to, by zrobić miejsce na nową kolekcję, a co za tym idzie, możemy liczyć na znacznie niższe ceny. Ale o tej różnicy sklepy nas nie informują.

Polowanie na letnie wyprzedaże w lipcu – dlaczego to dobry moment?

Odkąd w miastach królują centra handlowe i konkurencja między sklepami jest większa, częstotliwość pojawiania się obniżek znacznie się zwiększyła. Kiedyś na prawdziwy szał wyprzedaży mogliśmy trafić dwa razy do roku, w dość konkretnych terminach – teraz jednak trzeba trochę sprytu, aby wybrać najlepszy moment i kupić świetne ubrania za niewielkie pieniądze.

I właśnie dlatego polecamy ruszyć do sklepów w lipcu! Niższe ceny możemy zaobserwować już w czerwcu, ale zwykle jest to zaledwie 10-15%, czyli to samo, co możemy spotkać bez okazji o każdej porze roku. Ekstremalnie niskie ceny pojawią się natomiast pod koniec sierpnia, kiedy sklepy będą wymieniać kolekcje na jesienną. Jest w tym jednak pewien haczyk – wybór będzie już bardzo niewielki. Zwykle na przełomie sierpnia i września znaleźć możemy już tylko pojedyncze sztuki wielokrotnie mierzonych ubrań, a szansa na znalezienie „perełki”, która  nas zachwyci jest minimalna. Czasem też rzeczy z popularnych sklepów (te lepsze i fajniejsze) trafiają do sklepu typu outlet, zamiast na wyprzedaż. Za to w lipcu do sieciówek wchodzą tzw. wyprzedaże pogłębione. Sklepy zaczynają czyścić półki, ale wciąż jeszcze mają pełną ofertę. Wtedy możemy liczyć na obniżki nawet o 50% lub więcej!

Pieniądze poszły na wakacje, a zakupy kuszą – szybka pożyczka

Latem nic dziwnego, że prędzej wydajemy pieniądze na świetne wakacje, festiwale muzyczne i letnie grille, niż na zakupy. Ale obniżki kuszą tak bardzo! Poza tym, jeśli kupimy coś z letniej kolekcji w lipcu, to jeszcze przez 2 miesiące, póki jest naprawdę ciepło, będziemy mogły się tym cieszyć. Na brak funduszy z pomocą może przyjść szybka pożyczka. Bo nawet jeśli w tym miesiącu już nie mamy ekstra pieniędzy w portfelu, to za miesiąc przyjdzie kolejna wypłata i z łatwością zwrócimy tę niewielką kwotę, a odsetki przy tak szybkiej spłacie będą minimalne. Poza tym, niektóre firmy deklarują, że pożyczkę możemy dostać nawet w 15 minut. A to oznacza, że możemy nawet poprosić o odłożenie wymarzonych spodni lub torebki i za pół godziny wrócić z pieniędzmi! Nawet w gorącym okresie wyprzedaży, żaden sklep nie powinien robić problemu z przytrzymaniem rzeczy na tak krótko.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *