Shadow

Świąteczna playlista. Świąteczne piosenki.

Ach, święta! Jaki jest lepszy sposób na wprowadzenie się w świąteczny nastrój niż dobra świąteczna playlista? Od klasyków takich jak „White Christmas” po nowoczesne hity, takie jak „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey – każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz wprowadzić się w świąteczny nastrój, oto lista najlepszych świątecznych piosenek.

  1. „White Christmas” Binga Crosby’ego – Ten klasyczny utwór jest kwintesencją piosenki świątecznej i z pewnością wprowadzi Cię w świąteczny nastrój.
  2. „Last Christmas” Wham! – Ten chwytliwy przebój z lat 80. jest podstawą świątecznych playlist na całym świecie.
  3. „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey – Ten nowoczesny świąteczny klasyk z pewnością rozrusza wszystkich.
  4. „Santa Claus Is Coming To Town” Bruce’a Springsteena – Ten chwytliwy utwór sprawi, że wszyscy poczują świąteczny nastrój.
  5. „Jingle Bells – Jedna z najstarszych i najbardziej lubianych piosenek świątecznych.
  6. „Frosty The Snowman” Jacka Frosta – Ta wesoła melodia z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego.
  7. „Happy Xmas (War Is Over)” John Lennon – Ta klasyczna piosenka świąteczna jest ponadczasowym przypomnieniem pokoju i nadziei.
  8. „Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!” Frank Sinatra – To idealna piosenka, która wprowadzi Cię w nastrój śnieżnych świąt.
  9. „Have Yourself A Merry Little Christmas” Judy Garland – Ta słodka świąteczna piosenka na pewno wprowadzi Cię w świąteczny nastrój.
  10. „The Christmas Song (Chestnuts Roasting On An Open Fire)” Nat King Cole – Klasyczna piosenka świąteczna wszech czasów.

No i proszę – oto najlepsza świąteczna playlista! Niezależnie od tego, czy organizujesz przyjęcie, czy chcesz po prostu cieszyć się świątecznymi utworami, te klasyczne piosenki świąteczne z pewnością wprowadzą Cię w świąteczny nastrój.

Przeczytaj także