Shadow

Strój kąpielowy dla kobiet o pełnych kształtach

girls-1499504_1280

Lato zbliża się wielkimi krokami i każda z nas poszukuje idealnego stroju na plażowe szaleństwa. Wpadamy w popłoch, gdyż zazwyczaj po zimie każda z nas ma, co nieco do ukrycia przed światem. Nie ma co się oszukiwać, w ciągu dwóch czy trzech miesięcy nie schudniemy zbyt wiele, choć oczywiście warto zadbać o siebie, aby w letnich kreacjach czuć się nieco pewniej.

Najważniejszą sprawą przy wyborze stroju kąpielowego u pań, które noszą większe rozmiary jest prawidłowy dobór zarówno kroju jak i koloru stroju. Zatem najpierw trzeba zastanowić się nad naszymi atutami, gdyż je koniecznie trzeba podkreślić i uwydatnić. Zasada jest bardzo prosta: uwydatniamy i podkreślamy atuty a ukrywamy wady.

Zatem panie, które mają ładny brzuch a zbyt obfite biodra i uda, pomimo nieco pulchnych kształtów mogą go dyskretnie odsłonić i pokazać. Wystarczy tutaj dobrać wysokie majteczki lub spodenki, które zatuszują obfite partie ud, najlepiej w jednolitym kolorze, który nie będzie się rzucał w oczy. Do tego dołączmy kolorową górę, która będzie przyciągać uwagę i tym samym odwróci uwagę od tego, co chcemy ukryć.

Kobiety puszyste, które nie chcą pokazywać ani brzucha, ani też ud czy bioder, powinny postawić na strój jednoczęściowy, który odsłoni ładną górę, czyli atrakcyjny biust. Na rynku sporo obecnie strojów kąpielowych, które posiadają specjalne przeszycia, które wysmuklają optycznie figurę. Materiały, z których są wykonane napinają nasze ciało i sprawiają, że niesforne fałdki znikają.

Ciekawym pomysłem na strój plażowy dla pań puszystych są również sukienki plażowe. Dobrze dopasowane sprawiają, że będziemy czuć się komfortowo i elegancko, a niechciane fałdki zostaną dyskretnie ukryte pod materiałem.

Oczywiście każdy kostium kąpielowy musi być uzupełniony o różne dodatki, które podkreślą styl i nasz charakter. Tutaj każda z pań może poszaleć i naprawdę w czasie wakacji nie warto się niczego bać. Zatem duże okulary, kapelusze, chustki, kolorowa biżuteria to podstawa letniej i plażowej stylizacji. Nie wolno oczywiście zapominać o pareo, które również ukryje nieco naszego ciała i dzięki temu będziemy czuć się swobodniej.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *