Shadow

Sponsoring – układ obustronnie korzystny?

dollarphotoclub_65302597

Sponsoring jest zjawiskiem, które w dzisiejszych czasach jest bardzo powszechne pomimo tego, że w naszym kraju wzbudza skrajne emocje. Niemniej jednak fakt, że sponsoring w Polsce to temat noszący znamiona tabu wydaje się nie robić to żadnego wrażenia na kobietach, które poszukują sponsorów, a także mężczyznach zainteresowanych znajomością opierającą się o udzielanie finansowego wsparcia.

Wystarczy odwiedzić pierwszy lepszy portal randkowy, aby przekonać się, że grono ludzi, które pragną stać się częścią układu sponsorowanego jest naprawdę bardzo duże, a takie portale jak www.dlasponsora.com są swego rodzaju odpowiedzią na oczekiwania wspomnianej grupy osób. Dzięki takim serwisom zainteresowani otrzymują łatwy dostęp do ogłoszeń, a także sami mogą je dodawać, precyzyjnie określając swoje oczekiwania względem takich elementów jak wiek, wygląd, preferencje seksualne czy wynagrodzenie.

O sponsorach i ich utrzymankach…

Pośród ogłoszeń zamieszczanych w Internecie przez przedstawicieli obojga płci można znaleźć anonse ludzi, których tak naprawdę nie da się jednoznacznie określić. Wykształcenie, wiek czy wykonywany zawód nie mają w tym przypadku znaczenia, a to dlatego że w zasadzie każdy może stać się częścią układu sponsorowanego, bez względu na rodzaj korzyści jakich się spodziewa.

Kobiety i mężczyźni, którzy widzą siebie w roli sponsorów to najczęściej zamożne osoby na stanowisku, często będące w związkach małżeńskich, które poprzez sponsoring pragną zrealizować swoje fantazja. Układ ma być dla nich zarazem pewną formą odskoczni od trudów wiążących się z życiem rodzinnym i pracą, a miłe chwile u boku sponsorowanego przyjaciela lub przyjaciółki sposobem na relaks.

Z drugiej strony, pośród osób poszukujących sponsorów różnorodność jest także bardzo duża. Oczywiście najczęściej sponsorów szukają młode kobiety i mężczyźni, którzy często mówią, że chcą „połączyć przyjemne z pożytecznym”.

Trzeba jasno przyznać, że w dzisiejszych czasach młodzi ludzie są bardzo otwarci, także pod względem seksualności. Zawieranie trwałych związków postrzegają jako coś co ich ogranicza, a w układzie sponsorowanym mają możliwość nie tylko na zrealizowanie swoich wyuzdanych fantazji, ale również czerpanie zeń korzyści finansowych. W ten sposób takie problemy jak opłacenie czynszu, czesnego czy codzienne zakupy odchodzą w niepamięć, ponieważ sponsor lub sponsorka zapewniają stały dopływ gotówki oraz drogich upominków. Właśnie stąd bierze się tak duża popularność sponsoringu wśród młodych osób, które dostrzegają w tym zjawisku możliwość łatwego zarobku przy jednoczesnym czerpaniu  przyjemności z takiej formy zdobywania pieniędzy.

Inne oblicze sponsoringu…

Osoby szukające sponsorów i sami sponsorzy mają oczywiście swoje wymagania, które muszą zostać spełnione, aby znajomość z wirtualnego świata mogła przejść do tego realnego. Bardzo dużą rolę odgrywa na tym polu wygląd i kwestie finansowe, aczkolwiek nie są to jedyne kluczowe elementy, które pod uwagę biorą sponsorzy i sponsorki przy wyborze swoich przyszłych utrzymanków.
Trzeba podkreślić, że bardzo często układ sponsorowany to nie jedynie relacja, która opiera się na intymnych kontaktach. Sponsorzy w swoich utrzymankach widzą również partnerki, które będą towarzyszyć im na spotkaniach biznesowych lub podczas wyjść do teatru, a co za tym idzie oczekują, że osoby te będą prezentować ściśle określony poziom, zarówno jeśli chodzi o wykształcenie, znajomość języków czy zasady dobrego wychowania. Sponsoring dziś nie opiera się tylko i wyłącznie na seksie, jak twierdzi wiele osób. Jest to układ, w którym sponsor płaci, ale jednocześnie wymaga, a zadaniem osoby sponsorowanej jest jak najlepsze wypełnienie oczekiwań.

Taki model układu opierającego się na sponsoringu jest spotykany bardzo często i może wydawać się bardzo ekskluzywny, bo też koszty jakie ponosi sponsor są wysokie, aczkolwiek naprawdę nie brakuje osób zainteresowanych takimi układami zarówno po jednej jak i drugiej stronie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *