Shadow

Recenzja odżywki do paznokci tip-top

IMG_9414

Każda kobieta marzy o pięknych i zdrowych odżywkach. Na rynku dostępnych jest wiele firm, które oferują nam swoje produkty. W każdej drogerii możemy znaleźć przeróżne lakiery z dodatkami pozwalającymi na wzmocnienie paznokci oraz odzywki z różnymi składnikami i właściwościami. Trudno zdecydować się na jeden produkt i nikt nie zagwarantuje nam, że uzyskamy dzięki niemu oczekiwany przez nas efekt. Dzisiaj postaram się Wam pomóc i wezmę pod lupę jedną z popularnych odzywek Tip Top firmy Coloris.

Coloris to firma kosmetyczna, która zajmuje się produkcją kosmetyków. Ceny jej produktów nie są zbyt wygórowane dlatego myślę, że każda z Was może sobie pozwolić na jej kosmetyki. Jak to się stało, że dowiedziałam się o jej istnieniu i poznałam niesamowitą odzywkę do paznokci Tip Top?

Niestety od pewnego czasu mam problem z rozdwajającymi się paznokciami. Bardzo szybko się łamały i w żaden sposób nie potrafiłam sprawić, że mogły stać się chociaż trochę dłuższe. Szukałam jakiegoś produktu poleconego lub sprawdzonego przez kogoś, by móc sobie poradzić z tym problemem. I tak trafiłam na odżywkę z Tip Top, ponieważ poleciła mi ją moja przyjaciółka.

Prawdę mówiąc na początku podeszłam dosyć sceptycznie do tego produktu. Trudno było mi uwierzyć, że lakier do paznokci mógłby pomóc mi poprawić ich stan. Poszłam jednak do drogerii i kupiłam bez problemu odżywkę. Do wyboru jest kilka różnych rodzajów. Większość z nich jest przeźroczysta, ale znalazłam też taką z diamentowymi drobinkami. W swojej ofercie firma Coloris ma także odżywki wybielające płytkę paznokcia. Sama zdecydowałam się jednak na tą diamentowymi drobinkami. Podekscytowana od razu wróciłam do domu i wypróbowałam swój nowy zakup.

Pierwsze wrażenie

W pudełku znajduje się dokładna instrukcja w jaki sposób należy używać preparatu, co bardzo mi się spodobało, ponieważ świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta. Na ulotce widnieje także dokładny skład produktu. Sama buteleczka przypomina zwykły lakier, tak samo zresztą jak cała konsystencja. Nie jest ani zbyt wodnista, więc nie ma problemu z dodatkowym zlewaniem się na skórki. Pędzelek jest odpowiednio wyprofilowany i idealnie pozwala na dokładne rozprowadzenie odzywki.

Zaskoczona byłam faktem, że naprawdę szybko wysycha. Po kilku minutach był zupełnie suchy i przy codziennych czynnościach nie ulega wytarciu czy zmazaniu.

Po dłuższym okresie stosowania

Oczywiście efekt wzmocnienia paznokci nie był natychmiastowy, nie mniej jednak po dłuższym czasie stosowania zauważyłam znaczną poprawę stanu moich paznokci. Jak to możliwe, że jednak działa? Odżywki Tip Top posiadają specjalny wielofunkcyjny kompleks, który odbudowuje płytkę paznokcia, pomaga w jej regeneracji, a tym samym zapobiega mikropęknięciom i rozdwajaniu się paznokci. Po dłuższym okresie stosowania można zauważyć, że płytka paznokcia nie tylko została wzmocniona, ale jest też znacznie pogrubiona. Producent twierdzi, że także wzrost paznokcia powinien być znacznie szybszy. Nie udało mi się tego zaobserwować na swoich paznokciach, ale chyba zwyczajnie na ten aspekt nie zwróciłam uwagi.

Tip Top to tylko odżywka?

Tip Top może być stosowany jak zwykły lakier. Niektóre rodzaje, tak jak zakupiona przeze mnie odżywka z diamentowymi perełkami, zostawiają na powierzchni paznokcia odcień, większość jest jednak bezbarwna i dodaje połysku płytce. Odżywka ta może być stosowana jako baza pod ciemny lakier, co zapobiegnie przebawieniom. Dodatkowo może być stosowana na górę lakieru czym wzmocni jego trwałość i nada większy połysk.

Czy warto?

Dla mnie pieniądze wydane na tą odżywkę nie były pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Za niewielką cenę udało mi się w widocznym i satysfakcjonującym dla mnie efekcie, uzyskać zdrowsze i silniejsze paznokcie. Dodatkowo bardzo sprawdziła się stosowana jako baza, więc nie musiałam rezygnować z kolorów na czas kuracji. Z czystym sumieniem mogę ją polecić!

IMG_9412

IMG_9417

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *