Shadow

Pomysły na wieczór panieński

Wieczór panieński to bardzo stara tradycja, gdzie druhny panny młodej i koleżanki urządzają jej imprezę, z okazji zakończenia stanu panieńskiego. Taki wieczór zazwyczaj jest organizowany w ostatni weekend przed weselem i jest bardzo huczną imprezą, która pozostawi na lata wiele miłych wrażeń.

Idealnym pomysłem na wieczór panieński jest zaproszenie przyszłej panny młodej do spa. W ten sposób połączymy przyjemne z pożytecznym i będziemy przygotowane na uroczystość weselną.

Warto zarezerwować termin nieco wcześniej i najlepiej wybierać gotowe pakiety, które są specjalnie przygotowane na wieczory panieńskie. W ramach ceny otrzymamy zatem noclegi w hotelu, zabiegi kosmetyczne, relaksujące, fryzjera i kosmetyczkę.

Pierwszy dzień pobytu zarezerwujmy na odnowę swojego ciała a w kolejny dzień wybierzmy się na uroczystą kolację i huczną zabawę. Taki weekend pozwoli się odprężyć pannie młodej, oderwać od stresujących przygotowań i przede wszystkim odpocząć w gronie najbliższych przyjaciółek.

Skorzystają również i druhny, które także mogą poddać się zabiegom upiększającym i na weselu będą czuły się świeżo i pięknie.

Przyjaciółki panny młodej i druhny mogą również pomyśleć o upominku dla solenizantki. Idealnie sprawdzi się tutaj portret ze wspólnego zdjęcia, które oprawiamy i wręczamy na koniec imprezy. Fajnym pomysłem będzie również album zez zdjęciami z tej ostatniej, panieńskiej imprezy. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby wcześniej zakupić album, ładnie wypisać tytułową stronę i potem pozostanie tylko wklejenie fotek.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.