Shadow

Pomysł na biznes – wypożyczalnia zastawy stołowej i artykułów dekoracyjnych.

Wiele kobiet marzy o własnym biznesie i o życiu na własny rachunek. Często uzależniają się jednak od mężczyzn i potem trudno się z tego wyplątać. Gdy dochodzą jeszcze dzieci i kwestia opieki nad nimi, to powrót do pracy i rozwijanie własnej kariery schodzą na drugi plan.

Z jednej strony mamy przecież obowiązki rodzinne, z drugiej zaś pragniemy się rozwijać, zarabiać i być samowystarczalnymi.

Nie wolno nam- kobietom absolutnie zapominać o sobie. Nie trzeba mieć wyrzutów sumienia z powodu tego, że chcemy się rozwijać, szkolić i uczyć. Dzięki temu znajdziemy lepszą pracę i zyska na tym cała nasza rodzina. Będziemy też bezpieczniejsze, bo nigdy przecież nie wiadomo, co dla nas szykuje los. Warto więc zadbać o swoją pozycję w świecie i w biznesie, tak, aby spełniać nie tylko swoje marzenia, ale też i zachcianki.

W tym artykule podpowiadamy paniom, które nie wiedzą, jaki biznes otworzyć, a chcą koniecznie pracować na własny rachunek. Proponujemy otworzenie wypożyczalni zastawy stołowej i artykułów dekoracyjnych. Tego typu usługi są zazwyczaj powiązane z wypożyczeniem konkretnej sali, jednak wielu klientów potrzebuje takiego wyposażenia do urządzenia przyjęcia w domu lub plenerze. Warto więc zastanowić się nad tym pomysłem i potem sukcesywnie wprowadzać go w życie.

Na początek będziemy potrzebować, choć 2-3 kompletów na duże przyjęcia i 2-3 na mniejsze uroczystości. Przy zakupie akcesoriów pamiętajmy o tym, aby mieć kilka stylów, kolorów do wyboru. Kupując akcesoria od razu kierujmy się ich dopasowaniem, tak, aby tworzyły spójną całość. Zatem zakupujemy białe obrusy, do tego białe pokrowce na krzesła, elegancką i białą zastawę stołową, sztućce, szkło i eleganckie ozdoby. Białe lub przezroczyste wazony, lniane serwety i smukłe świeczniki.

Kolejny komplet powinien być bardziej nowoczesny i śmiały. Mogą to więc być kolorowe nakrycia, pasująca zastawa etc.

W takiej wypożyczalni klienci powinni znaleźć zarówno obrusy, serwety, nakrycia na krzesła, zastawę stołową, sztućce, szklanki, lampki, wazony, wizytowniki, girlandy ozdobne, napisy tematyczne i wszystko to, co przyda się do udekorowania sali, domu, ogrodu na eleganckie przyjęcie.

Możemy też poszerzyć swoją ofertę o stoły, ławy, krzesła, namioty i wszystkie akcesoria, które ułatwią urządzenie przyjęcia także w plenerze.

Gdy już wystartujemy i urządzimy pierwsze woje przyjęcie, to pamiętajmy, aby zrobić dekoracjom profesjonalne zdjęcia. Podobnie postępujmy przy każdej realizacji, tak, aby stworzyć ze swoich dzieł album, który potem będzie naszą wizytówką i portfolio. Pamiętajmy, że kolejni klienci chętniej wybiorą właśnie naszą wypożyczalnie, gdy zobaczą wszystkie nasze ozdoby i produkty już w konkretnej aranżacji.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *