Shadow

Piątnica Roślinna nominowana w plebiscycie RoślinnieJemy! Zagłosuj na Najlepszą Nową Markę Roślinną 2022

Marka Piątnica Roślinna została nominowana w plebiscycie RoślinnieJemy w kategorii Najlepsza Nowa Marka Roślinna 2022 r. Celem plebiscytu jest wyłonienie najciekawszych roślinnych nowości ubiegłego roku. Głosowanie trwa do 31 stycznia br. na stronie www. roslinniejemy.org/roslinny-produkt-roku-2022.

Gorąco zachęcamy do oddania głosu na Piątnicę Roślinną!

Marka Piątnica Roślinna zadebiutowała na rynku na początku 2022 r. Wprowadzenie napojów roślinnych na rynek to odpowiedź Piątnicy na duże zainteresowanie żywnością pochodzenia roślinnego widoczne już nie tylko wśród wegan czy wegetarian, ale także wśród osób, które poszukują różnorodności, podążają za smakiem i naturalnością.

Napoje Piątnicy Roślinnej szybko zyskały rozpoznawalność oraz uznanie konsumentów. Cechuje je najwyższa jakość, naturalny skład oraz delikatny smak. Napoje roślinne z Piątnicy dostępne są w wygodnych butelkach z rączką, a znaleźć można je tam, gdzie króluje świeżość – w lodówce.

Napoje Piątnicy Roślinnej można stosować wszędzie tam, gdzie tradycyjne mleko, mając pewność kulinarnego sukcesu. Używaj ich tak, jak lubisz – do płatków, kawy, owsianki, naleśników, czy gofrów. Z fantazją, z ciekawością, ze smakiem i świeżością. Bez ograniczeń!

Zagłosuj na Piątnicę Roślinną w kategorii: Najlepsza Nowa Marka Roślinna 2022!

Piątnica Roślinna została nominowana w kategorii Najlepsza Nowa Marka Roślinna 2022 roku. Głosować można do 31 stycznia br. na stronie: https://roslinniejemy.org/roslinny-produkt-roku-2022
Za każdy głos serdecznie dziękujemy!

Przeczytaj także