Shadow

Odkurzacz Philips 3w1 – sprzątanie na sucho i mokro

Sprzątanie dla wielu z nas kojarzy się z długim i wyczerpującym procesem. Najpierw trzeba bowiem użyć odkurzacza, aby usunąć z podłóg wszelkie zanieczyszczenia i kurz, a następnie dokładnie umyć podłogę czystą wodą z dodatkiem detergentu. W efekcie, na każdą z tych czynności musimy poświęcić sporo czasu, co sprawia, że zazwyczaj niechętnie przystępujemy do sprzątania. Każdy z nas chciałby jednak przebywać w czystym i wysprzątanym mieszkaniu. Czy istnieje urządzenie, które jest w stanie przyspieszyć i usprawnić sprzątanie podłóg w naszym domu?

Odkurzacz Philips 3w1 – odkurza, myje i suszy

Z pomocą przyjdzie nam nowoczesny odkurzacz Philips Aqua TrioPro FC7088/01, który łączy w sobie wszystkie zalety tradycyjnego odkurzacza pionowego i robota myjącego. Co więcej, wszystkie te czynności wykonuje on jednocześnie, co sprawia, że oszczędzamy nasz czas. Odkurzacz Philips to bowiem urządzenie 3w1, które posiada funkcję odkurzania, mycia oraz suszenia. Wszystko to zamknięte jest w zgrabnym pionowym odkurzaczu, który dodatkowo cieszy nasze oczy swoim nowoczesnym designem.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Pierwszą i główną zaletą tego modelu odkurzacza Philips jest niewątpliwie oszczędność naszego czasu i pieniędzy. Sprzątanie za pomocą tego urządzenia jest bowiem szybkie i wygodne, gdyż w tym samym czasie zarówno odkurzymy podłogę, jak i ją umyjemy. Dzięki dodatkowej funkcji suszenia, posadzka będzie także od razu gotowa do chodzenia.

Odkurzacz Philips to także oszczędność naszych pieniędzy. Wystarczy bowiem podłączyć tylko to jedno urządzenie do prądu, aby móc kompleksowo sprzątnąć podłogę w całym  naszym domu i mieszkaniu. Myjemy i odkurzamy za jego pomocą jednocześnie, co w konsekwencji zmniejsza pobór energii i z pewnością korzystnie wpłynie na wysokość naszych rachunków za prąd.

Wszystko to sprawia, że odkurzacz Philips Aqua TrioPro to zaawansowany sprzęt stworzony specjalnie z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Ma to niestety także wpływ na jego cenę, która jest dość wysoka. Warto jednak sprawdzić odkurzacz Philips w Neonet.pl, gdyż ten i inne modele urządzeń sprzątających tej marki, można tam kupić w znacznie bardziej atrakcyjnej cenie.

Podłoga czysta, jak nigdy wcześniej

Odkurzacz Philips Aqua TrioPro do mycia używa jedynie czystej wody, oszczędzamy więc także na koszcie zakupu środków do mycia podłóg. Dzięki specjalnej konstrukcji wyposażonej w dwa zbiorniki na wodę, z których jeden zawiera czysty płyn, a drugi brudny, podłogę umyjemy zawsze czystą wodą. Dzięki temu sprzątanie jest bardziej efektywne, a umyta posadzka naprawdę czysta. Zaletę tę z pewnością docenią osoby, które na co dzień używają zwykłego mopa.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *