Shadow

Obraz na płótnie ze zdjęciem dziecka

Szukasz pomysłu na spersonalizowany prezent dla dziecka (lub jego rodziców) na chrzest, komunię, urodziny lub inną ważną dla Was okazję? Prezent, który nie zostanie rzucony w kąt tuż po imprezie? Postaw na zdjęcia na płótnie!

Zdjęcia na płótnie to nie tylko znakomita pamiątka, ale także świetna dekoracja ścienna, czy to do pokoju dziecka, czy salonu bądź przedpokoju – w końcu w każdym domu / mieszkaniu powinna być taka ściana zdjęć, bo to właśnie zdjęcia w dużej mierze robią taki rodzinny klimat i pokazują jak ważne są te wspólne chwile razem i że warto o nich pamiętać.

Fotografie dziecka są szczególnie ważne, bo dzieciństwo tak szybko mija. Warto więc najważniejsze momenty z życia dziecka upamiętniać jako sesje dziecięce na płótnie. Dlaczego na płótnie? To taki wyższy prestiż by można rzec. Album ze zdjęciami ma każdy, ale obrazy na płótnie wiszą w nielicznych domach czy mieszkaniach. Dla dzieci to także świetna sprawa – można opowiedzieć o królach / królowych jak to kiedyś malowano ich pamiątkowe portrety i do dziś można je podziwiać zwiedzając zamkowe komnaty i że ich portrety (lub inne zdjęcia, bo to wcale nie musi być portret) na płótnie też ktoś może kiedyś tak będzie podziwiał. Które dziecko nie chciałoby poczuć się jak król czy królowa?

Dekoracja ścienna, pamiątka i coś czym można się chwalić – super są te zdjęcia na płótnie, nieprawdaż?

No, ale jak fotografować dzieci by te zdjęcia nadały się do wydruku i powieszenia w centralnym miejscu salonu czy zaraz na wejściu do naszego mieszkania czy domu? Przede wszystkim nie spinaj się. Zdjęcia nie muszą być idealne – mają być Wasze, pokazywać Wasze szczęście i uczucie. Nie każ dziecku pozować, zachowywać się nienaturalnie dla niego. Zdjęcia znienacka, niepozowane u dzieci sprawdzają się najlepiej. Nie zapominaj jednak o dobrym aparacie (dziś już w sumie każdy smartfon robi znakomite zdjęcia), by była odpowiednia rozdzielczość zdjęcia, pamiętaj o odpowiednim świetle, nie używaj lampy błyskowej i zadbaj by w tle nie było niepomytych garów czy sterty prania : )  O resztę się nie martw.

A jeśli się martwisz… to zawsze też możesz umówić się na profesjonalną sesję u fotografa : ) Taka sesja też może być formą prezentu z różnych okazji, więc gdybyś uznał/a, że samo zdjęcie na płótnie to za mało – to może takie foto-kombo to rozwiązanie dla Ciebie?

Przeczytaj także