Shadow

Nowość na rynku, buciki do nauki chodzenia Walkkings

Nasze maluszki potrafią przejść z raczkowania do pierwszych kroków w tempie, które może nas zaskoczyć. Nawet jeżeli stało się to stosunkowo szybko jak na niemowlę, nie powinniśmy kupować dla niego bucików w pośpieszny sposób. Pierwsze buciki do nauki chodzenia powinny być wyborem świadomym i przemyślanym. Stópka maluszka jest wrażliwą częścią ciała, a niewłaściwe bucki mogą utrudnić lub zniekształcić jej zdrowy rozwój. Na szczęście istnieje firma, która specjalizuje się w produkcji wysoce wyspecjalizowanych bucików dla dzieci. Firma Walkkings zachwyciła już wielu konsumentów swoim nowatorskim produktem. Buciki przez nią produkowane odznaczają się wyjątkową jakością i przemyślaną budową.

DSC_8221

Co wyróżnia buciki Walkkings ?

Buty do nauki chodzenia Walkkings zostały zaprojektowane z myślą o rozwoju i bezpieczeństwie stópek niemowlaków. Spośród dużej ilości produktów na rynku wyróżniają się one wieloma atrybutami:

* buciki są idealnie dopasowane do puszystej stópki malców,
* wykonywane są z materiałów niepowodujących alergie,
* ich budowa pozwala malcowi na poruszanie paluszkami w dowolny sposób,
* materiał, z którego są wykonane, pozwala na termoregulację,
* posiadają mechanizm zabezpieczający przed zdjęciem przez malucha,
* wszystkie materiały i całość bucików wykonane są na terenie Unii Europejskiej
* buciki mają niepowtarzalny, uniwersalny styl.

Buciki Walkking’s można także kupić w sklepie dziecięcym e-babystuff.pl

Walkkings-Zip-Around-Baby-Kids-Todder-First-Step-Shoes-Aqua-Blue-Side-compressed-tiny

Stworzone dla zdrowego rozwoju

Pierwsze buty dla dzieciątka muszą spełniać bardzo dużo wymogów krytycznych dla jego zdrowego rozwoju. Bucik taki musi mieć w środku tyle miejsca, że niemowlak będzie mógł poruszać paluszkami w nieskrępowany sposób. To niezwykle ważny aspekt, gdyż stópka wiecznie głodnego wrażeń malucha będzie poddawana dużym przeciążeniom. Nie wolno tutaj zapomnieć o tym, że taki but powinien dawać ochronę stawu skokowego. Buty Walkkings spełniają te wymagania. Bucik jest szeroki, dodając stabilności krokom maluszka i jednocześnie na tyle wysoki, że osłania jego kostki. Część tylna bucika doskonale wpasowuje się w piętę pociechy. Kolejnym plusem przemawiającym za nowatorskimi rozwiązaniami firmy Walkkings jest fakt, że buty tej firmy nigdy nie widziały podejrzanych chińskich fabryk. Jest tak w przypadku materiałów, jak i ich szycia. Całość materiałów umożliwia termoregulację i wymianę powietrza potliwej stópce maluszka. Wnętrze bucika jest miękkie, a całość sprężysta co pomaga stawiać pierwsze kroki. Dodatkowo są tak zaprojektowane, aby były bardzo lekkie. Dzieciątka docenią to, bo często możemy zobaczyć, jak odruchowo próbują pozbyć się niewygodnych czy ociężałych butów.

Walkkings-Zip-Around-Baby-Kids-Todder-First-Step-Shoes-White-Dark-Blue-Bottom-compressed-tiny

Pierwsze buty to ważny wybór

Kupienie butów, które uniemożliwiałyby właściwy rozwój kończyn dziecka, może równać się z poważnymi problemami zdrowotnymi w przyszłości. Wymienić można wiele schorzeń układu ruchu, które w wielu przypadkach zakończą się nieodwracalną utratą zdrowia. Można temu zapobiec. Na przykład kupując markowe buty, które będą dostosowane do wymagającego zadania, jakim jest wspomaganie najmłodszych w stawianiu ich pierwszych kroków.

Walkkings-Zip-Around-Baby-Kids-Todder-First-Step-Shoes-aqua-Unzipped-compressed-tiny

Buciki walkking’s można także kupić w internetowym sklepie dziecięcym e-babsytuff.pl

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *