Shadow

Mrs. Sporty zaprasza na darmowe treningi próbne

141718103191582500

Dobry klub fitness jest na wagę złota. Dlatego zanim rozpocznie się swoją walkę o wymarzoną sylwetkę, warto poświęcić nieco czasu na to, aby wybrać taki, który będzie dawał najlepsze wsparcie. Teraz wszystkie kobiety, które chcą mieć smukłą sylwetkę, lepszą kondycję i wyśmienite samopoczucie, mogą całkowicie za darmo skorzystać z treningu próbnego w klubach Mrs. Sporty. Dlaczego warto spróbować?

Nie tylko dlatego, że za pierwsze zajęcia wraz z profesjonalną konsultacją nie trzeba zapłacić ani grosza. Także z tego powodu, że kluby Mrs. Sporty są inne niż wszystkie – oferują zajęcia przeznaczone specjalnie dla kobiet i opracowane dla nich, zawsze w przyjemnej atmosferze i w małych grupach oraz z profesjonalną pomocą trenerów osobistych dla uzyskania najlepszych wyników. To powoduje, że opinie o Mrs. Sporty są tak pozytywne.

Filozofia Mrs. Sporty

Pierwszy klub Mrs. Sporty został założony w 2004 roku w Berlinie. Zanim jednak powstał i podbił praktycznie od razu serca Niemek, założyciele firmy wraz z popularną tenisistką Stefanie Graf oraz z Instytutem Profilaktyki i Rehabilitacji w Kolonii i Instytutem Odżywiania i Profilaktyki w Kolonii opracowali specjalny rodzaj treningu obwodowego wraz z metodą żywieniową, które odpowiednie są dla kobiet w każdym wieku. Obecnie kluby Mrs. Sporty znajdują się na terenie kilku krajów europejskich, w tym również w Polsce, gdzie każda kobieta zainteresowana ćwiczeniami może wybrać klub dla siebie i za darmo wypróbować, na czym polega trening obwodowy przygotowany przez Mrs. Sporty.

Twój osobisty klub sportowy

Kluby Mrs. Sporty nie są anonimowe. W każdym klubie znajduje się przynajmniej jedna sala przeznaczona dla 16 kobiet, które mogą ćwiczyć jednocześnie. Wykorzystuje się w nich specjalny sprzęt sportowy – są to urządzenia hydrauliczne, które automatycznie dopasowują się do siły osoby, która z nich korzysta. W ten sposób ich obsługa nie wiąże się z ryzykiem kontuzji stawów oraz kręgosłupa, które pojawia się w przypadku standardowych urządzeń.

Na klubowiczki Mrs. Sporty czekają trenerzy personalni. Przed rozpoczęciem pierwszych zajęć prowadzony jest dokładny wywiad oraz badania, między innymi pomiary zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody w organizmie – może to trwać nawet do godziny, ponieważ w klubie liczy się indywidualne dopasowanie rozwiązań treningowych do potrzeb i możliwości swoich klientek. Na podstawie zebranych informacji trener przygotowuje plan treningowy wraz z określeniem jego intensywności. Następnie także cyklicznie, raz na miesiąc klubowiczki są poddawane badaniom kontrolnym, które pozwalają na lepsze monitorowanie postępów.

Równocześnie klientki klubu Mrs. Sporty otrzymują indywidualnie dopasowany do siebie program żywieniowy. Dzięki niemu można jednoczenie jeść pysznie i nie rezygnować z wielu swoich dotychczasowych przyzwyczajeń, jak i również poprawić swój stan zdrowia i sylwetkę. Bez odpowiedniej diety trudno o oczekiwane rezultaty!

Na czym polega trening obwodowy Mrs. Sporty?

W Mrs. Sporty zasadą, zgodnie z którą obywają się treningi, jest ta, która mówi, że krótkie i regularne trenowanie jest w stanie dać lepsze efekty niż dłuższe. Dlatego lepiej ćwiczyć częściej i krócej niż długo i zbyt intensywnie oraz w większych odstępach czasowych. W ten sposób organizm może łatwiej przyzwyczaić się do treningów i w efekcie poprawić swoją wydajność – to wyższa wytrzymałość i siła mięśni organizmu oraz wyśmienita kondycja.

Założenie to treningi trwające po 30 minut. Półgodzinne treningi polegają na kolejnym przejściu pięciu faz: rozgrzewka, ćwiczenia siłowe, ćwiczenia koordynacyjne, rozluźnienie i rozciąganie. Nad treningami czuwają cały czas doświadczeni trenerzy personalni zawsze gotowi do pomocy. Wystarczą tylko 2-3 treningi w tygodniu, żeby już po 4 tygodniach uzyskać pozytywne rezultaty.  W klubach Mrs. Sporty nie stosuje się przy tym specjalnych godzin treningów. Można przyjść o dowolnej godzinie w ramach pracy klubu, przebrać się i dołączyć do ćwiczeń.

Spalanie tłuszczu rozpoczyna się już od pierwszej minuty, ponieważ ćwiczenia aktywują procesy metabolizmu. Ważne jest jednak dopasowanie odpowiedniego obciążenia, ponieważ tylko to umiarkowane jest w stanie uzyskać optymalny poziom spalania tłuszczu. Zbyt duże obciążenie może nawet zahamować jego spalanie! Dlatego przed przejściem do ćwiczeń właściwych w Mrs. Sporty prowadzona jest rozgrzewka, która ma za zadanie uaktywnić metabolizm tlenowy związany ze spalaniem tłuszczów i węglowodanów.

Wypróbuj trening za darmo!

Żeby samodzielnie przekonać się, dlaczego opinie o Mrs. Sporty są tak dobre, wcale nie trzeba wydawać na ten cel pieniędzy. Wystarczy tylko zapisać się na pierwsze bezpłatne zajęcia, dzięki którym będzie można poznać bliżej technikę trenowania w klubie. Żeby pobrać darmowy karnet na próbny trening, wystarczy tylko wypełnić na stronie internetowej krótki formularz.

Mrs. Sporty to dobry wybór dla każdej kobiety, która chciałaby lepiej wyglądać i czuć się wyśmienicie. Krótkie treningi o indywidualnie dopasowanej intensywności, domowa atmosfera, opieka wykwalikowanych trenerów osobistych i brak dokładnie wyznaczanych godzin ćwiczeń powodują, że kluby fitness Mrs. Sporty to atrakcyjna alternatywa dla innych działających w tej branży. Teraz można sprawdzić to za darmo!

Zapisz się już dziś na swój trening próbny >>

//

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.