Shadow

Kampania Love&Care czyli wychowanie w idei rodzicielstwa bliskości

Czy dołączyliście już do kampanii społecznej Love&Care organizowanej przez markę bobini baby? Jeżeli nie, macie ku temu idealną okazję! Działania wpisane w Love&Care mają na celu promowanie pozytywnych emocji, jakie powinny być pielęgnowane już od pierwszych dni życia każdego maluszka.

Poznaj założenia kampanii

Edukacja i budowanie zaangażowania w ideę rodzicielstwa bliskości to główne cele kampanii Love&Care. Na dedykowanej stronie internetowej Love&Care rodzice mają idealną okazję do zapoznania się z ciekawymi artykułami i poradami bliskimi sercu każdej mamy i taty.

Głównym filarem kampanii jest dekalog Love&Care promujący pozytywne wartości:

  1. KOCHAJ, bezwarunkowo, zawsze, mocno
  2. PRZYTULAJ, bo to daje mi poczucie bezpieczeństwa
  3. WSPIERAJ, bo potrzebuję Twojej siły i uwagi
  4. SZANUJ, dzięki temu czuję, że jestem ważny
  5. POMAGAJ, bo sam nie pokonam wszystkich trudności
  6. UCZ mnie, dzięki temu będę się rozwijać
  7. TROSZCZ się o mnie, to buduje nasze relacje
  8. DOCENIAJ, bo to mnie motywuje
  9. AKCEPTUJ, bo to kształtuje mój charakter
  10. SŁUCHAJ, żebym wiedział, że nie jestem sam

Jeżeli poszukujesz informacji na tematy związane z obszarami okołoporodowymi, interesujesz się zagadnieniami związanymi z szeroko pojętym parentingiem lub chcesz poznać ciekawe porady zajrzyj na profil na portalu społecznościowym Facebook.

Dlaczego warto dołączyć do społeczności Love &Care?

Wspieranie kluczowych zasad wychowania w tytułowej miłości i trosce wzmaga pozytywne postawy oraz pomaga promować bliskość, o której w natłoku spraw zdarza się zapomnieć. Edukacja i budowanie zaangażowania nadają rozgłos nie tylko dobrym emocjom wobec najmłodszych, ale również wobec pozostałych członków rodziny oraz bliskich.

W ramach kampanii realizowany jest szereg działań promujących rodzicielstwo bliskości w postaci akcji promocyjnych, event’ów, a także spotkań z rodzicami. Wszystkie informacje na temat zrealizowanych działań oraz bieżących akcji można znaleźć na stronie Love&Care.

logo_lc

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *