Shadow

Kalendarz Adwentowy Specki – Odkrywaj, Rozwijaj, Inspiruj!

Z radością ogłaszamy inaugurację wyjątkowej akcji, Kalendarza Adwentowego Specki, która odbędzie się w dniach 1-24 grudnia 2023 roku. Inicjatorką projektu jest Sylwia Stein, a akcja ta ma na celu dostarczenie bezpłatnych, merytorycznych materiałów wideo o tematyce związanej z rozwojem osobistym i biznesowym.

Kalendarz Adwentowy Specki obejmuje 12 kluczowych tematów, poświęcając każdemu z nich dwa dni. Wybrane obszary to m.in. poszukiwanie mocnych stron, planowanie działań, identyfikacja wizualna, opracowanie treści, tworzenie strony www, blogowanie, newsletter, tworzenie pierwszego produktu online, sklep internetowy, social media, reklama oraz work-life balance.

Osoby zapisane na newsletter na stronie https://kalendarz.zostanspecka.pl/ otrzymają nie tylko dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo, ale także bonusowe treści, które wzbogacą ich doświadczenie i umiejętności biznesowe. Każdy z 12 tematów będzie stanowił dla uczestników niespodziankę, co dodatkowo podniesie atrakcyjność akcji.

W trakcie akcji, uczestnicy będą mieli okazję do wysłuchania inspirujących rozmów z wyjątkowymi Partnerkami, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W gronie Partnerek znajdują się takie osobistości jak Lucy Erezman, Aleksandra Kolak, Grażyna Pawtel-Lorente, Aneta Matyjaszek, Anna Sarysz, Agnieszka Ciach, Agnieszka Malińska, Karolina Żebrowska, Izabela Obidzińska, Lidia Kardasz, Gosia Karpińska oraz Sandra Kreis. Na stronie kalendarza dostępne będą także specjalne prezenty przygotowane przez Partnerki dla uczestników akcji.

Dołącz do Kalendarza Adwentowego Specki i pozwól każdemu dniu przedświątecznego okresu stać się okazją do poznawania nowych zagadnień, rozwijania umiejętności i do inspiracji nowymi pomysłami. Nie przegap tej wyjątkowej okazji do transformacji i przeniesienia swojego biznesu online na nowy poziom!

Śledź nasze społecznościowe profile oraz zapisz się na newsletter, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami dotyczącymi Kalendarza Adwentowego Specki. Razem odkrywajmy, rozwijajmy i inspirujmy się! Dowiedz się więcej o akcji na stronie https://kalendarz.zostanspecka.pl/

Przeczytaj także