Shadow

Jakie buty na lato?

pexels-photo-27669

Przez cały rok z utęsknieniem czekamy na lato, na wakacje i na urlop. Jest to szczególny czas dla każdego z nas, gdyż możemy odpocząć wówczas od swoich codziennych obowiązków, możemy spędzić czas z bliskimi i naładować akumulatory na kolejny rok ciężkiej pracy.

Choć lato głównie kojarzy się właśnie z wakacjami i urlopem, to jednak niektórzy z nas w tym czasie muszą pracować. Trzeba wówczas nadal stosować się do służbowego dresscodu i niestety kryte obuwie w wielu przypadkach jest obowiązkowe. To trudny czas dla naszych stóp, dlatego koniecznie przy jego zakupie musimy skupić się głównie na jego jakości a dopiero potem na fasonie. But na lato musi być wykonany z prawdziwej skóry i takie też muszą być jego wewnętrzne wkładki. Warto włożyć też do środka wkładki żelowe, które ochronią przed odparzeniami i które sprawią, że stopa nie będzie się tak męczyła.

Pamiętajmy też o tym, aby od razu po pracy zmienić obuwie na lżejsze, wygodniejsze i odkryte. W letnie upały stopa potrzebuje ochłody, więc koniecznie dajmy jej odpocząć choć po południu.

Szczęśliwcy, którzy lato mają wolne od pracy i szkoły mogą sobie pozwolić na mniej zobowiązujący styl i tutaj podstawą dla wszystkich są sandałki. Oczywiście idealnie by było aby były wykonane ze skóry, gdyż wtedy nasza podeszwa nie będzie się odparzać.

Na lato musimy mieć przynajmniej kilak par obuwia, gdyż buty musimy mieć na każdą okazję. Podstawą oczywiście będą plażowe klapki i wygodne, sportowe sandały, które będą nam towarzyszyć podczas letnich spacerów i wędrówek. Muszą być stabilne, wygodne i wykonane na grubej podeszwie. Do tego grube paski, które nie będą krępować ruchów a z drugiej strony będą stabilnie trzymać stopę.

Oczywiście potrzebujemy też letnich sandałek na wielkie wyjścia i one bardziej muszą wyglądać niż być wygodne. To zrozumieją tylko kobiety, bo przecież to dla nich i ich pięknego wyglądu. Zatem wysoka szpilka, delikatne paseczki i sandałki będą zachwycać wszystkich i pasować do wszystkich letnich kreacji.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *