Shadow

Jaki wybrać dywan – Wykładzina dywanowa Shaggy

141147719287674000

Dywan należy do ważnych elementów wystroju naszego salonu czy kuchni i w dużej mierze kreuje atmosferę danego pomieszczenia. W tym artykule podpowiadamy jak dobrać dywan, gdzie go kupić i dlaczego powinna to być wykładzina dywanowa Shaggy.

Kupno dywanu musi być przemyślaną decyzją, przede wszystkim wizualnie pasującą do ogólnego wystroju pomieszczenia, czyli do mebli, zasłon czy ścian. To tak naprawdę pierwsze kryterium wyboru – wzór musi nam się podobać, dopiero później możemy się zastanawiać nad odpowiednim rodzajem dywanu i jego rozmiarem. W przypadku wymierzania wielkości wykładziny należy pamiętać, że dywan nie może być zbyt mały. Z drugiej strony, jeśli mamy piękną podłogę, nie warto całej jej przykrywać wykładziną. Ważną rolę odgrywa też rodzaj pomieszczenia – jeśli jest to dywan wystawiony na ścieranie się, na przykład w przedpokoju, to powinien być ciężki i gruby.

Choć wybór dywanów jest bardzo szeroki, to nie ma co się zbyt długo zastanawiać. Wykładzina podłogowa Shaggy będzie znakomitym rozwiązaniem, z kilku co najmniej powodów. Jest to przede wszystkim produkt wysokiej jakości, elegancki, wytrzymały, przyjemny w dotyku, niedrogi. Wykładzina dywanowa Shaggy jest odporna na działanie promieni UV i zadeptywanie, zachowuje trwałe kolory, jest odporna na odkształcenia. Dużą zaletą jest również możliwość wykorzystania w pomieszczeniach z ogrzewaną podłoga.

Dywany Shaggy można kupić w oficjalnym sklepie internetowym firmy ace24.pl. Trzeba przyznać, że wybór wykładzin Shaggy jest naprawdę spory – można tam znaleźć wykładzinę w różnych kolorach i wzorach, od klasycznych i stonowanych, po
te nowoczesne.

Jeżeli zdecydowaliśmy się na dywan Shaggy, to powinniśmy dbać o jego regularną i prawidłową konserwację, czyli unikać prania i czyszczenia środkami chemicznymi. Dywan powinien być czyszczony przez szamponowanie przy użyciu gąbki z pianą o małej wilgoci w temp. 20-40 stopni.


Gdzie kupić?
www.ace24.pl

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *