Shadow

Jaki kalendarz dla Twojej firmy?

Każda firma potrzebuje odpowiedniej reklamy dla swojej marki. Może to być wszystko, począwszy od długopisów czy małych słodyczy na recepcji po większe, bardziej praktyczne przedmioty jak notesy lub kalendarze. To właśnie na tych ostatnich nasza firma zna się doskonale.

Kalendarze książkowe, dla kogo?

Kalendarze książkowe przydadzą się w firmach, gdzie występuje bogata siatka przedstawicieli handlowych bądź osób mobilnych. Wchodząc do obcej placówki z odpowiednio zaprojektowanym kalendarzem pod szyldem naszej firmy automatycznie pokazujemy prestiż firmy i jej zaangażowanie zarówno w pracownika jak i klienta. Projekt kalendarzu książkowego za każdym razem może być kompletnie odmienny, zaczynając na doborze odpowiedniej gramatury i obicia okładki, po wykończenie stron i kończąc na rodzaju kalendaria – tygodniowych bądź dziennych.

Kalendarze trójdzielne, dla kogo?

Kalendarze trójdzielne to jedna z najbardziej popularnych form kalendarza. Jego wykorzystanie jest szczególne widoczne w miejscach, gdzie planujemy zawsze 2-3 miesiące do przodu. Odpowiednie zastosowanie firmowego loga w połączeniu z dobrą fotografią lub grafiką potrafi nadać kalendarzowi charakterystyczny wygląd, dobrany do potrzeb naszej firmy. Odwiedzający nas klienci widząc kalendarz, kojarzą nasza firmę z dbałością o szczegóły. Warto też takie kalendarze rozdawać zaprzyjaźnionym firmom by zapewnić sobie delikatną reklamę oraz pokazać nasze zainteresowanie dalszą współpracą.

Kalendarze listwowane, dla kogo?

Kalendarze listwowane to faworyt wśród małych firm. Kalendarze wykonywane są w oparciu o autorskie projekty, co oznacza, że zaprojektować pod kątem swojej firmy możemy każdy detal. Do wyboru mamy różne wykończenia i w zależności od pożądanego efektu możemy je dopasować do swojej wizji. Odpowiednio dobrane szczegóły kalendarza mogą podkreślić prestiż firmy bądź jej alternatywną stylistykę.

Kalendarze w formie plakatu, dla kogo?

Kalendarz w formie plakatu to ciekawa propozycja dla każdego, kto lubi się wyróżniać i stawia na dobry styl. Szerokie pole w którym można umieścić zdjęcie lub ilustrację pozwala nam na swobodną manipulację przekazem. Kalendarz może być użyty do motywacji pracownika jak i rozluźnienia. Przede wszystkim kalendarz użyty we właściwym miejscu podkreśli charakter firmy oraz zainteresuje potencjalnego klienta.

Kalendarze biurkowe spiralowane, dla kogo?

Kalendarze biurkowe to must-have każdego biurka, dostosowane by nanieść własne notatki a jednocześnie proste w obsłudze. Spiralka na grzbiecie kalendarza ułatwia nam poruszanie się po puli rocznej. Ten rodzaj kalendarza powinien raczej zostać zachowany w prostej formie, tak, by nie odwracał uwagi pracownika i zostawiał mu jak największe pole do działania. Kalendarz może występować w dwóch rozmiarach, w zależności od potrzeb, oraz mieć dowolną kolorystykę i wykończenie.

Kalendarze ścienne spiralowane, dla kogo?

Kalendarze ścienne spiralowane to najprostsza forma kalendarza, dzięki której kartki z wcześniejszych miesięcy wciąż są do naszego wglądu. Odpowiednio szerokie miejsce na grafikę pozwala nam na całkowitą dowolność w projekcie – oczywiście, wszystko razy dwanaście! Ciekawym rozwiązaniem jest firmowa sesja zdjęciowa a następnie sprzedaż bądź reklamowe rozdawanie kalendarzy. Najpopularniejsza opcja kalendarza, która co roku cieszy się dużym zainteresowaniem.

Przeczytaj także