Shadow

Jak wyróżnić się z tłumu?

tlum

Idziesz na rozmowę o pracę? Wybierasz się na długo wyczekiwaną imprezę? A może jesteś po prostu zmęczona tym, że zawsze wtapiasz się w otoczenie? Nic straconego! Na zmianę nigdy nie jest za późno, a my doradzimy ci, jak zacząć błyszczeć.

Za naszymi oknami zapanowała ponura szarość. Często budzimy się i wracamy do domu, kiedy jest niemal ciemno. Dodatkowo większość ludzi na ulicy zdaje się przyjmować postawę „kameleona” – przygnębiające kolory ich strojów sprawiają, że na tle tej szarugi są właściwie niewidoczni. Co prawda to może wprawiać cię w kiepski nastrój, ale niepotrzebnie. Dzięki temu, jeśli wykażesz się odrobiną odwagi, możesz stać się gwiazdą każdego towarzystwa.

Postaw na kolor!

Aby zacząć tę przemianę, wystarczy kilka drobnych zakupów. Prawdopodobnie ze względu na nowy sezon zimowy i tak musisz kupić nową kurtkę, buty czy dodatki. Odrobina szaleństwa nie odbije się więc na twoim portfelu, a jedynie korzystnie wpłynie na twój wygląd. Te, które są odważniejsze mogą postawić na płaszcz w intensywnym kolorze. Trzeba go tylko dobrać do typu urody – jeśli na przykład masz skłonności do czerwienienia się, staraj się nie podkreślać tego ubiorem. A jeśli nie chcesz aż tak zwracać na siebie uwagi, wystarczy mocny akcent kolorystyczny w postaci szalika, czapki czy torby.

Idealny moment na odważny makijaż

Kolejny krok to makijaż. Pamiętaj, że jesienią i zimą można pozwolić sobie na nieco więcej niż latem. Nie ma upałów, więc make-up nie spłynie po godzinie od nałożenia. Możesz więc zająć się nieco dokładniejszym wymodelowaniem twarzy, a przy okazji zadbać o jakiś zdecydowany, zwracający uwagę akcent – na przykład czerwone albo różowe usta czy bardzo podkreślone oczy.

A może nowa fryzura?

Na koniec proponujemy radykalną zmianę fryzury. Odważne, asymetryczne cięcie to coś, co z pewnością zwróci uwagę wszystkich dookoła. Co więcej, możesz pokusić się o nowy, intensywny kolor włosów. Dzięki dobrym farbom, jak np.Garnier Color Sensation, fryzura nie tylko zyska piękny odcień, ale też zdrowy blask.

Oczywiście to tylko kilka sposobów na jesienno-zimową metamorfozę. Macie swoje metody? Chętnie o nich przeczytamy!

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *