Shadow

Jak w 4 prostych krokach wybrać idealny prezent dla faceta

ferrari-952529_1280

Urodziny, Walentynki, Święta Bożego Narodzenia, czy jakiekolwiek inne uroczystości to świetna okazja, żeby pokazać naszej drugiej połówce jak dobrze ją znamy i wspieramy jej zainteresowania. Najlepszym na to sposobem jest podarowanie idealnego prezentu, tylko jak znaleźć ten właściwy? Zaskakująco jest to prostsze niż mogłoby Ci się wydawać!

1. Zrób listę rzeczy, którymi się interesuje. Poświęć 3 minuty swojego czasu i wypisz wszystkie rzeczy, którymi może interesować się Twój facet, najlepiej takie, które sprawiają, że są oni właśnie takimi osobami jakimi są. Teraz połącz te zainteresowania z jakimiś rzeczami, drobnymi lub dużymi. Jeśli interesuje się muzyką, pomysłem na prezent może być DVD z jakiegoś koncertu, jeśli lubi podróże, może 3 dniowa wycieczka sprawi, że się ucieszy. Dużo mężczyzn na pewno interesuje się motoryzacją, w takim przypadku można wybrać dla niego voucher na przejazd supersamochodem na stronie http://autoprezent.pl, a to zdecydowanie wywoła uśmiech na jego twarzy.

2. Popatrz w przeszłość. Może w życiu Twojego faceta dopiero co miało miejsce jakieś ważne wydarzenie jak ukończenie szkoły, czy zdobycie jakiegoś certyfikatu, które możesz oprawić w ramkę i podarować jako prezent. Może jest jakaś rzecz z przeszłości, o której często opowiada? Pierwsza konsola, książka z dzieciństwa, czy zdjęcie zwierzaka z dzieciństwa. Te rzeczy sprawią, że na pewno się ucieszy wspominając chwile dzieciństwa.

3. Zapytaj sama siebie czego on potrzebuje. Bo na pewno coś takiego jest! Dla biznesmena na pewno potrzebny jest czas. Poszukaj jakiegoś narzędzia, które ułatwi mu zarządzanie nim! Zajmuje się czymś innym? Zrób dla niego spersonalizowany zestaw rzeczy, które pomogą mu przetrwać dzień!

4. Włóż cząstkę siebie w prezent. Możesz napisać list lub piosenkę, zrobić szalik na drutach czy namalować laurkę, nieważne co zrobisz, spraw, żeby wiedział, że ten prezent jest od Ciebie.

Nieważne, którą drogą pójdziesz, przede wszystkim pamiętaj o tym żeby wywołać uśmiech niezależnie od tego czy będzie to ramka ze zdjęciami czy przejazd supersamochodem, spraw żeby się uśmiechnął i zapamiętał ten prezent na długi czas.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *